Filtrele


Kategoriler
Marka Filtrele
Yayınevi Filtrele
Yazar Filtrele
Fiyat Filtrele
Vianna Stibal

Vianna Stibal

Vianna Stibal  dünya genelinde ruhsal felsefesini ve meditasyon tekniği ThetaHealing®’i öğreten ünlü bir ruhsal bir öğretmendir.
20 yıl öncesinde kendi 9 inç tümörü üzerine bir şifaya tanık olduktan sonra, duyguların ve inançların bizi bir öz, genetik, geçmiş ve ruh seviyesi üzerinde etkilediklerini keşfetti.
Nasıl inandığımızı, neden inandığımızı, hayatlarımda problemleri ve hastalıkları nasıl yarattığımızı onları nasıl değiştirebileceğimizi ve Yaratıcı’nın doğru planını nasıl anlayacağımızı ve arzu ettiğimiz gerçekliği nasıl yaratacağımızı bulmak için bir süreç geliştirdi.
Onun teknikleri beyni anda derin bir teta beyin durumuna götürür. Bu durumu kullanarak, o öğrencilerine Yaratıcı ile bağlantılarını yeniden kurmayı öğretir. Bu bağlantı aracılığıyla, o fiziksel, zihinsel ve duygusal değişikliklerin nasıl kolaylaştırılacaklarını öğretir.
O bizlerin Tanrının kıvılcımları olduğumuzu öğretir ve bizlere her birimizin kendi realitemizi nasıl yarattığımızı ve hayatımızın içindeki her şeyin bir amaca sahip olup yine ona hizmet etmekte olduğunu gösterir. Vianna size o amaçları nasıl belirleyeceğinizi, kendinizi nasıl anlayacağınızı ve istediğiniz realiteyi nasıl yaratacağınızı öğretir. 
O sadece ThetaHealing tekniğinin öğretilebilir olduğunu keşfetmedi, onun öğretilmesi gerektiğini de biliyor.
Vianna tüm ırklardan, inançlardan ve dinlerden halklara öğretmek için tüm dünya üzerinde seminerler yapar. Dünya çapında tahmini bir 300,000 uygulayıcı ile 30 ülke içinde çalışan eğitmenler ve uygulayıcılar eğitti fakat onun çalışması burada bitmeyecek! 
Vianna sevgisini eğitimler, kitaplar ve diğerlerine yardım etme aracılığıyla tüm insanlar ve Var Olan Herşeyin Yaratıcısı için paylaşmaya adamıştır. 

Liste

Sonuç Bulunamadı!

Farklı kriterler ile tekrar arama yapabilir ya da bir sorun olduğunu düşünüyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kitap365.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın