• %35

Yakışıklı Odunum

Yayın Evi
Çıkış Tarihi
: Nisan 2017
Kağıt Tipi
: 3. hamur 80 gr
Sayfa Sayısı
: 440
Kapak Tipi
: Karton Kapak
Boyutları
: 13,5 x 21
Barkod
: 9786051730417
Tedarik Süresi
: Aynı Gün
Daha Fazla Bilgi İçin
19,18
TL
29,50
TL
BU ÜRÜNÜ ALANLAR AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLERLE İLGİLENDİLER
Yakışıklı Odunum Kitabının Özeti
Bazı dostlar vardı kelimesi kelimesine uygundur sıfatına ufacık bir yürek sıkışmasında biterler yanında Beril, Kaan Arda canım arkadaşlarım üç’ünüzde ayrı yeri var bende ama bu elbise olmaz sade şık bir elbise istiyorum. Kaan elindeki elbiseyle Azra’nın yanında geldi.
Azra elbiseyi denediğinde okul müdür Murat hocanın düğünüm hazır düğün salonuna geldiklerinde her yer çok güzel gözüküyordu Aylin ve damat salon’a alkışlar eşliğinde geldiler babamın sesiyle ona döndüm. Arabada unuttuğu telefonunu getirme mi istedi.
Otapark’a giderken kafama gelen basketbol topunu büyük bir acıyla hissettim. Elimdeki telefon’da düşünce çok öfkelendim. Büyük bir öfkeyle kafamı çevirdiğimde sayısız ukala bir çocuk gördü bilemezdim bu çocuk hayatıma renk katacak, heyecan katacak ve aşk birkaç gün sonra okulumda gördüm. Merhaba dedi bana be Batu Payrazoğlu o gün otoparkta bilekliğini düşürmüşsün adımı söylersen sana yol gösterirler alırsın bilekliğini benden aradam zaman geçtikçe ona daha çok bağlanıyordum. Artık batuyla sevgiliydik vher şey çok güzeldi eğleniyorduk gülüyorduk,mutluyduk,kıskanılıyorduk ve seviyorduk ama en büyük acımızı Bat’unun annesi ve babasının ölümüyle yaşadık.
Korkma batu seninleyim, yanındayım ve seni çok seviyorum.

BU ÜRÜN HAKKINDA AÇIKLAMA YA DA TEKNİK BİLGİ BULUNMAMAKTADIR


YORUMLAR

BU ÜRÜN HAKKINDA HERHANGİ BİR YORUM BULUNMAMAKTADIR

Yorumlar

YORUMLAR
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR