Şarap Tutkununun El Kitabı

Şarap Tutkununun El Kitabı

Çevirmen
: Nurhayat Karaman Ovadia
Yayın Evi
Çıkış Tarihi
: Ağustos 2018
Kağıt Tipi
: 110 gr 1. Hamur
Sayfa Sayısı
: 166
Kapak Tipi
: 170. gr Mat Kuşe - Mat Selefon
Boyutları
: 11 x 18
Barkod
: 9786051734545
Tedarik Süresi
: 1 iş günü
Daha Fazla Bilgi İçin
11,70 TL 19,50 TL-%40
Sepete Ekle
BU ÜRÜNÜ ALANLAR AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLERLE İLGİLENDİLER

ŞEREFE!

ŞARABIN DÜNYASINA

HOŞ GELDİNİZ!

 

“Şarap hakkında her zaman öğrenmek istediğiniz ama kime soracağınızı bilemediğiniz her şeyi anlatan mükemmel bir el kitabı! Daha önce aklınıza dahi gelmeyen birbirinden ilginç bilgilerle dolu. Şarabı seviyorsanız, bu kitaba bayılacaksınız!”

-Amazon

 

İster yoğun gövdeli kırmızıları sevin, ister meyvemsi beyazı veya köpük köpük şampanyayı… Hiç fark etmez. Bu kitapla birlikte şaraba dair her şeyi öğrenecek ve gerçek bir şarap tutkunundan şarap uzmanına dönüşeceksiniz.

●Şarap Nasıl Yapılır ●Şarap Nasıl Servis Edilir ●Şarap Nasıl Yıllandırılır ●Şarap Tadımı Nasıl Yapılır ●Şarap ile Yiyecek Nasıl Eşleştirilir

 

Bunlar ve çok daha fazlası sizi bekliyor.

 

“Beni gerçekten kendine âşık eden şey şaraptaki büyüdür: İnsanları ortak bir deneyimi paylaşmak için nasıl bir araya getirdiğidir. Şarap elbette incelenip araştırma konusu olabilir fakat aynı zamanda duygularımıza, anılarımıza, sosyal ilişkilerimize ve bağlantılarımıza önemli bir katkı sağlayıcıdır. Sadece bir marka veya şişenin görüntüsü sizi belirli bir zamana ve yere götürmeye veya özel bir kişiyi ya da olayı hatırlatmaya yeterlidir.”

BU ÜRÜN HAKKINDA AÇIKLAMA YA DA TEKNİK BİLGİ BULUNMAMAKTADIR


YORUMLAR

BU ÜRÜN HAKKINDA HERHANGİ BİR YORUM BULUNMAMAKTADIR

Yorumlar

YORUMLAR
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR