• %35

Saftirik Vampirin Günlüğü

Yazar
Çevirmen
: Kenan Özgür
Yayın Evi
Çıkış Tarihi
: Temmuz 2011
Sayfa Sayısı
: 224
Kapak Tipi
: Sert Kapak
Boyutları
: 135x210
Barkod
: 9789944824323
Tedarik Süresi
: Aynı Gün
Daha Fazla Bilgi İçin
16,25
TL
25,00
TL
BU ÜRÜNÜ ALANLAR AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLERLE İLGİLENDİLER
Saftirik Vampirin Günlüğü Kitabı Özeti

Bu yıl ne kadar 15 yaşında gözük semde 100yaşıma giriyordum artık günlük tutmanın zamanı geldiğini fark ettim 100 yaşıma giriyorum diye beni yaşlı başlı bir şey sanma annem ve babam dediğim insanlar tarafından vampire dönüştürüldüm canları aile olmak istemiş ve bunun için beni kullanmışlar tabi birde kardeşim var.

Bu gün okula yeni kız geldi adı Chloe kasabaya yeni taşınmış okula yeni gelen bir kızdan başka aksiyon yoktu okulda.Chloe ye okul gruplarını ve okulda yıllarca konu olmuş olayları anlattım tam benlik bir kızdı hoş ve zarif onun kanını ne kadar çok emmek istesemde yapamazdım .Chloe ye aşık olmuştum sabahtan belli onu düşünüyordum . Ona nasıl bunları söylerim diye düşünürken sabah kahvaltısında kanı bile reddetmiştim.

O kadar kötüydüm okulda her onu gördüğümde dişlerim uzuyor ve canım kan istiyordu.Chloe ye bir şiir yazdım ona vereceğim sırada onu başka bir çocukla gördüm.Beni uğruna terk ettiği çocuğun dişleri bile çirkin artık hayal kırıklığına uğradım Chloe nin sevgilisi vardı .Bir umut ışığı doğdu Chloe Wayne yi terk etti.Ağlaması için ona omzumu sundum.Bu gün nihayet Chloe ye kız arkadaşım olmasını teklif edecektim. Evet başardım Chloe artık kız arkadaşımdı onunla çok mutluydum .Her zamanki gibi bu gün akşam deniz kenarında oturduk ona vampir olduğumu onun kanını içmek istediğimi söyledim. Kabul etmişti kanını içtiğimde sadece huzur vardı içimde artık oda bir vampirdi

BU ÜRÜN HAKKINDA AÇIKLAMA YA DA TEKNİK BİLGİ BULUNMAMAKTADIR


YORUMLAR

BU ÜRÜN HAKKINDA HERHANGİ BİR YORUM BULUNMAMAKTADIR

Yorumlar

YORUMLAR
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR