• %35
  Küçük Mucizeler Dükkanı #2 Bir Yumak Mutluluk

  Küçük Mucizeler Dükkanı #2 Bir Yumak Mutluluk

  Yazar
  Çevirmen
  : Ozan Aydın
  Yayın Evi
  Çıkış Tarihi
  : Ağustos 2018
  Kağıt Tipi
  : 60 gr. 3. Hamur
  Sayfa Sayısı
  : 432
  Kapak Tipi
  : 230 gr. Bristol
  Boyutları
  : 13,5 x 21
  Barkod
  : 9786051734576
  Tedarik Süresi
  : 3 iş günü
  Daha Fazla Bilgi İçin
  22,75 TL 35,00 TL-%35
  Sepete Ekle
  BU ÜRÜNÜ ALANLAR AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLERLE İLGİLENDİLER

  Kitapları bütün dünyada onlarca dile çevrilen ve milyonlarca satan Debbie Macomber, en sevilen serisiyle artık Epsilon’da…

   

  Henüz bu sımsıcak romanları okumadıysanız şimdi tam zamanı!

   

   

  Hem eski hem yeni arkadaşların bir araya geldiği, sımsıcak, samimi bir dükkân ve örgü örerek hayatlarının nasıl değiştiğine tanık olan üç harika kadın!

   

  Lydia Hoffman, Seattle’da Bir Yumak Mutluluk adında bir yün & örgü dükkânının sahibidir ve açıldığından bu yana dükkânı epeyce serpilip gelişmiştir – tıpkı kendisi gibi. Hayatındaki bu olumlu gelişmeyi de en çok Brad Goetz’e borçludur Lydia. Ancak Brad’in eski eşinin birdenbire ortaya çıkmasıyla, Lydia daha yeni bulduğu bu mutluluğa bel bağlamaktan aniden korkmaya başlar.

   

  Lydia’nın yeni açtığı örgü kursuna katılan üç kadın vardır. Emekli ve eşinden acı bir şekilde boşanmış olan Elise Beaumont, eski kocasının hayatına tekrar girmekte olduğunu öğrenir. İkinci öğrenci Bethanne Hamlin çok daha yakın bir tarihte yaşadığı ayrılığın artçı sarsıntılarıyla boğuşmaktadır hâlâ. Lydia’nın sonuncu öğrencisi olan Courtney Pulanski ise bunalımda olan, fazla kilolu bir genç kızdır. Büyükannesinin bunun için bulduğu çözüm de, torununu yüzme derslerine ve Bir Yumak Mutluluk’taki örgü kursuna sürüklemek olmuştur.

  BU ÜRÜN HAKKINDA AÇIKLAMA YA DA TEKNİK BİLGİ BULUNMAMAKTADIR


  YORUMLAR

  BU ÜRÜN HAKKINDA HERHANGİ BİR YORUM BULUNMAMAKTADIR

  Yorumlar

  YORUMLAR
  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR