Zehirli Bal

Zehirli Bal

Yorum Ekle

%23

9,98 TL 12,96 TL

100 TL üzeri kargo bedava!

Kategori İnsan ve Toplum > Kişisel Gelişim
Yayınevi ELMA Yayınevi
Yazar Reha Yeprem
Barkod 9789756093108
- +
Baskısı yok

Zehirli Bal

İç huzuru nasıl sağlanır, düzgün insan olmak adına nelerden vazgeçilir ve bize rengârenk gösterilmeye çalışılan popüler yaşam, içinde ne çirkinlikler ve ödün vermeler içerir Zehirli Bal’dan öğreneceksiniz. Güzel insan Reha Yeprem’i tanımak, hayatı tanımak bence...

- İkbal Gürpınar

Değerli kardeşim Reha’nın Zehirli Bal isimli kitabının, günümüzde yaşayan kuşağa çok önemli derecede ışık tutacağına inanıyor ve şöhret, popülarite, makam, mevkii gibi konularda, kafalarda oluşan birçok soruya cevap niteliği taşıdığını düşünüyorum. Özellikle Reha Yeprem gibi geçmişinde birilerinin tahayyül dahi edemeyeceği noktalara ulaşmış ve o kulvarın her türlü araç ve gereçlerine sahip olmasına rağmen haktan ve doğrudan yana karar alarak dönüm noktasına gelen bir insanın ifadelerinde yaşanmışlığın gücü ve etkisi tartışılmaz.
İşte Reha kardeşim; yüreğini ve geleceğini ortaya koyarak, bu ülkenin insanıyla aynı dili konuşan, yaptığı programlarla ve yazdığı bu kitapla da bizleri umutlandıran kıymetli bir sanatkârımızdır.

- Uğur Işılak

Reha Yeprem kardeşimi “Sevgi Ana” dizi filmi çekimlerinde tanıdım ve tanıdığıma da çok memnun oldum.
Bana göre dünyanın en güç işi şöhret olmak. En kolay para kazanılan meslek gibi görünen sanatçılık insanın özgürlüğünü elinden alır, dünyanın en büyük kumasıdır, kimseyi istemez, yalnızdır, yalnız olmayı sever. Reha, hayata bakışı ve duruşu ile mükemmeli yakalamaya gayret eden, şöhretin kendisini bozmasına izin vermeyen, ayaklarıyla yere sağlam basan, yaptığı her işte insanlara güzeli ve doğruyu sunan bir kardeşim.
Reha kardeşimin yaptığı bu güzel çalışmanın tüm gençlere örnek olacağından eminim.

- Necla Nazır

Dil Türkçe
Kâğıt Cinsi 2. Hamur
Cilt Tipi Ciltsiz
Basım Yeri İstanbul
Yayın Tarihi Kasım-2014
Baskı Sayısı 2. Baskı
Sayfa Sayısı 240
Ölçü 13,5x20 cm
  • Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz...

Reha Yeprem Kitapları

Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı

Birlikte Bakılan Ürünler

Kitap365.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın