Yoga Çakralar - Enerji Merkezleri

Yoga Çakralar - Enerji Merkezleri

Yorum Ekle

%19

28,50 TL 35,19 TL

100 TL üzeri kargo bedava!

Kategori Sağlık > Diğer
Yayınevi Sistem Yayıncılık
Yazar Akif Manaf
Barkod 9789753224703
- +
Baskısı yok

Yoga Çakralar - Enerji Merkezleri

Beden, Zihin ve Ruhun Mükemmel Uyumunu Kazanmak İsteyen Herkes İçin

Bu kitabın amacı, içinizdeki insan potansiyelini tanıyıp ortaya çıkarmanıza yardımcı olmaktır. Verilen bilgiler sayesinde, Çakra olarak adlandırılan enerji merkezlerinin potansiyellerine karşı bir sezgi kazanacaksınız.
Akif Manaf, 600’den fazla orijinal Sanskrit kitabı inceleyerek Çakra konusunda tüm önemli bilgileri toplamıştır. Sanskrit metinlerinde saklanmış bilgiler ilk defa ayrıntılı ve anlaşılabilir şekilde verilmiştir. Çakra konusunda tüm yanlış görüşler ve kavramlar düzeltilmiştir.Dünyanın hiçbir yerinde Çakra merkezlerinin ezoterik anatomisi ve çalışma prensipleri konusunda böyle derin bilgilerin olduğu bir çalışma yoktur. Bu bilgiler gerçek pratik deneyimlere ve uygulamalara dayanmaktadır. Bu yüzden, Akif Manaf’ın kitabı herkes için son derece değerli bir armağandır.
Bu kitapta Çakra İlmi çok net ve detaylı bir şekilde açıklanmaktadır. Verilen bilgiler yazarın hem kapsamlı teorik araştırmalarına ve pratik uygulamalarına, hem de Himalayalar’da bulunan gerçek Yoga Üstatlarının doğrudan talimatlarına dayanmaktadır. Kitap günlük yaşamlarında enerjisel ve zihinsel kontrol, uyum, denge ve huzur arayan herkes için çok yararlı bir kaynak niteliğindedir.
Bu kitapta ilk defa Çakra sistemi ile başka sistemler arasındaki bağlantılar bilimsel olarak açıklanmaktadır. Çakra sistemini sağlıklı ve enerji merkezlerine uyumlu hale getirilmesi için Orijinal Yoga Sistemi’ne dayanan etkili teknikler verilmektedir.

Dil Türkçe
Kâğıt Cinsi 1. Hamur
Cilt Tipi Ciltsiz
Sayfa Sayısı 568
Ölçü 13,5x20 cm
  • Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz...

Akif Manaf Kitapları

Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı

Birlikte Bakılan Ürünler

Kitap365.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın