Yeşil Öldü Mü?

Yeşil Öldü Mü?

Yorum Ekle

%20

16,00 TL 20,00 TL

200 TL üzeri kargo bedava!

Kategori Politika Siyaset > Derin Siyaset, Komplo Teorileri
Yayınevi Akademi TV. Programcılık
Yazar Hakan Türk
Barkod 9789758208449
Tedarik Süresi 7 iş günü
- +
SEPETE EKLE

Yeşil Öldü Mü?

Hakan Türk, bugüne kadar yaptığı görevlerin dışında merkezi Amerikanda olan International American Academy of Security Başkanlığı ve The VVorld Medical Assistance Assocation 2. Başkanlığı ve international Economics Asistance Assocation Başkanlığı görevinde bulunmuş ilk ve tek Türktür. 1962 yândan beri yurtdışında yaşamakta olan Hakan Türk'ün bu 68. kitabıdır. Diğer eserlerinden bazıları: Kabadayıların dünyası, Abdullah Çatlı Kimdir?,

Kim Bu Yeşil?, Korkut Eken Kimdir?, Rumuz Amerika, Milli İstihbarat Teşkilatı, Karanlıklar Prensi, Türkiye Ateş Çemberinde, Alaattin Çakıcı Kimdir?, Büyük Komplo, Büyük Oyun, Asnn Operasyonu, Hedef Ülke Türkiye, Amerikan İmparatorluğu, Babaların Dünyası, Türkiyexde Kim Mafya?, Sedat Peker Kimdir?, Vurguncular, R.T.Erdoğan G.W. Bush, Babaların ölümü, P.M.Fuat Aydın Kimdir?, YankiYıin Çocukları, Kurtlar Konseyi, Kurtların Dönüşü, ölümsüz Kurtlar, Derin Devlet Var mı?, Türk Amerikan Savaşı, Osmanlı'dan Avrupa BirliğPne... Türkiye Nereye Koşuyor, Türklerin Ateşle İmtihanı, Mehmet Ali Ağica Kimdir?..

Son günlerde kod adı Yeşil olan Mahmut Yıldmm'ın öldüğüne dair yine basmda haberler çıkmaya başladı. Oğlu Murat Yıldırım'a karşı yapılan polis operasyonunun ardından önce "Yeşil kaçtı" diye bir haber çıktı. Daha sonra İstanbul Emniyet Müdürü yaptığı açıklamada Yeşil'in ölmüş olduğunu ve ölü bir insanın kaçamıyacağını belirtmişti.

Fakat bu açıklamanın ardından Emniyet Genel Müdürlüğü sözcüsü "Yeşil ölmedi yaşıyor" deyince tabii ki bu da gazetelerde manşet oldu. Bu kitapta neyin doğru, neyin yanlış olduğunu belge ve tanıklarıyla bulacaksınız. Çünkü öldü açıklanması yapıldıktan sonra Yeşil yaşadığım ispat etmek için birkaç kişiyle irtibata geçip konuştu.

Dil Türkçe
Kâğıt Cinsi 2. Hamur
Cilt Tipi Ciltsiz
Basım Yeri İstanbul
Yayın Tarihi 2006
Sayfa Sayısı 188
Ölçü 14x22 cm
  • Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz...

Hakan Türk Kitapları

Kitap365.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın

< !--END Criteo Product Tag-- >