Yeni Dünya Düzeni’ne Açılan Kapı Bop Projesi

Yeni Dünya Düzeni’ne Açılan Kapı Bop Projesi

Yorum Ekle

%20

18,40 TL 23,00 TL

100 TL üzeri kargo bedava!

Kategori Politika Siyaset > Dünya Siyaseti ve Politikası
Yayınevi Kutlu Yayınevi
Yazar V. Metin Türkoğlu
Barkod 9786057680587
Tedarik Süresi 10 iş günü
- +
SEPETE EKLE

Yeni Dünya Düzeni’ne Açılan Kapı Bop Projesi

Yeni Dünya Düzeni (Yeni Dünya Hükümeti), küresel sermaye sahibi olan ve kendilerini yarı tanrı zanneden ailelerin dünyayı tek merkezden yönetme planıdır. Kısaca; günümüz şartlarına göre uyarlanmış “Tanrı Kral” (Firavun) düzenidir. Bu maceranın sonu “Armageddon” denilen kıyamet savaşı senaryolarına kadar uzanır.

BOP Projesi; Armageddon’a giden yolun ilk adımı, “Yeni Dünya Düzeni” bombasının fitilidir ve bu fitil “11 Eylül - İkiz kuleler” saldırısı ile ateşlenmiştir. Kudüs’ün İsrail’in başkenti ilan edilmesi BOP projesinin aslında BİP (Büyük İsrail Projesi) olduğu gerçeğini ortaya çıkarmıştır. Başkent ilanının ardından İsrail, meclis kararıyla “Yahudi Şeriatını uygulama” kararı, yani şeriatlarında geçen “Vaat Edilmiş Toprakları” (Nil ve Fırat nehirleri arasındaki toprakları) sınırına katma kararı almıştır.İlk girişimi; İsrail için stratejik önem taşıyan, aynı zamanda da petrol yatakları bulunan Golan tepelerini işgal etmek olmuş ve ardından ABD Başkanı Donald Trump, Mart 2019’da İsrail'in Golan Tepeleri üzerindeki egemenliğini tanıdığını ilan eden bildirgeyi imzalamıştır. İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu bölgenin artık daimi olarak İsrail kontrolünde olacağını ifade etmiş, Böylece İsrail’in Filistin dışındaki alanlara yayılımının (Büyük İsrail Projesinin) ilk adımı atılmıştır.

“Yeni Dünya Düzeni”nin fitili ateşlenmiştir. Eğer bu fitilin ateşi söndürülemezse bu patlama sonucunda bütün ulus devletler yıkılarak Beylikler (Kominler) haline getirilecek ve Yeni Dünya Hükümeti dünya yönetimini tamamen ele geçirmiş olacaktır.

Dil Türkçe
Kâğıt Cinsi 1. Hamur
Cilt Tipi Ciltsiz
Basım Yeri İstanbul
Yayın Tarihi Ekim-2019
Baskı Sayısı 1. Baskı
Sayfa Sayısı 206
Ölçü 13,5x19,5 cm
  • Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz...

V. Metin Türkoğlu Kitapları

Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı

Birlikte Bakılan Ürünler

Kitap365.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın