Yeni Başlayanlar İçin Kare Karala

Yeni Başlayanlar İçin Kare Karala

Yorum Ekle

%5

12,31 TL 12,96 TL

125 TL üzeri kargo bedava!

Kategori Genel Konular > Eğlence - Mizah
Yayınevi Akıl Oyunları Basın Yayın
Yazar Kolektif
Barkod 9789944917162
- +
Baskısı yok

Yeni Başlayanlar İçin Kare Karala

Nasıl çözülür? Nereden başlamalıyız? türü sorulara cevap verebilmek; okuyucuyu, takipçiyi bu doğrultuda yönlendirebilmek için Akıl Oyunları Kitaplığı, “Yeni Başlayanlar İçin“ serisi başlığı altında kaynak kitaplar yayınlamaya başlamıştı. Bunlardan biri olan Yeni Başlayanlar İçin Kare Karala kitabı da okuyucuyla buluştu.

Kare Karala, sahip olduğu kuralların açık olması, resmetmeye dönük bir oyun olması nedeniyle çokça tercih edilen bir tür ve bu yüzden Akıl Oyunları Kitaplığı, daha öncesinde farklı boyutlarda yayınladığı iki kitaptan sonra, Yeni Başlayanlar İçin de bir karala kitabı yayınlamayı uygun görmüş.

Kitabın, adından da anlaşılacağı gibi öncelikli amacı, yaş gözetmeksizin, Kare Karala türüne yeni başlayanlara rehberlik etmek. Bunu da, kitabın başındaki çözüm anlatımından itibaren, sayfalar boyunca yer verilmiş küçük ebatlı diyagramlarla yapmak.

Kitap, yeni başlayanlar için bulunmaz bir kaynak olmasının yanı sıra, büyük boy karala çözmekten yorulmuşlar için de bir dinlenme alanı hükmünde. Çünkü kendilerini fazla zorlamadan çözebilecekleri çok sayıda oyunu barındırıyor.

Herhangi bir yaş kısıtlaması olmadığı, her yaşta yeni başlayana hitap ettiği için de, ayrıca bir “çocuk kitabı“ olarak da anılabilir. Yani içeriğinden dolayı ifade ettiği manalardan biri de, ilköğretimdeki, lisedeki öğrencilerin de Kare Karala öğrenme amaçlı kullanacakları bir kitap olması.

Dil Türkçe
Kâğıt Cinsi 2. Hamur
Cilt Tipi Ciltsiz
Basım Yeri İstanbul
Yayın Tarihi 2011
Baskı Sayısı 1. Baskı
Sayfa Sayısı 122
Ölçü 11,5x16 cm
Editör Serkan Yürekli
Ümit Berkup
  • Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz...

Kolektif Kitapları

Kitap365.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın

< !--END Criteo Product Tag-- >