Türkçe İbadet, Hilafet, Örtünmek

Türkçe İbadet, Hilafet, Örtünmek

Yorum Ekle

%30

12,96 TL 18,52 TL

75 TL üzeri kargo bedava!

Kategori Politika Siyaset > Diğer
Yayınevi Karınca Yayınları
Yazar Cemil Denk
Barkod 9786056312205
- +
Baskısı yok
Dil Türkçe
Kâğıt Cinsi 2. Hamur
Cilt Tipi Ciltsiz
Basım Yeri Ankara
Yayın Tarihi Haziran-2014
Baskı Sayısı 2. Baskı
Sayfa Sayısı 334
Ölçü 13,5x19,5

Türkçe İbadet, Hilafet, Örtünmek

"Gericilerin ve bölücülerin bin yüz karası iktidar olmadan hiç kimse hiçbir şey yapamaz!"

"...Değerli yurtsever kardeşlerimiz, Devrim Karşıtları, planlı ve örgütlü olarak, laik cumhuriyetimizi, onun kurucusunu, ilkelerini ve eserlerini yok etmeye çalışırken, biz yurtseverler, ne yapıyoruz? Toplantılar yapıyoruz, mitingler düzenliyoruz, kınama mesajları yayımlıyoruz. Hatta partiler kuruyoruz, armudun sapıyla, üzümün çöpüyle uğraşıyoruz. Teşhisten tedaviye gidip, İktidar olmanın yollarını aramıyoruz. Birlikte hareket etmiyoruz. Birbirimizi yiyoruz. Bizim aklımızdan zorumuz mu var!!"

Biz inanıyoruz ki, yapılacak ilk seçimlerde, bu halk bu uyuyan dev uyanacak ve bu iktidara, şöyle diyecek; "Siz bize huzur vermediniz, biz de size oyumuzu vermeyeceğiz!"

Kurtuluş için son söz:

Yaşadığımız tüm olumsuzluklardan kurtulmak için eleştiri haklarımızı saklı tutmak koşuluyla, farklılıkları, ayrıntıları, bir kenara bırakıp, bireyler olarak; laik demokratik cumhuriyetten yana, iktidara en yakın bir partiye üye olmalıyız. Demokratik kitle örgütleri olarak; Laik demokratik cumhuriyetten yana partilerin, birlikte hareket etmeleri için baskı unsuru olmalıyız!

Laik cumhuriyet'ten yana siyasi partiler meslek kuruluşları dahil tüm demokratik kitle örgütleri üyeleri, üniversiteler, medya mensupları ve yurtsever kişi ve gruplar, olarak; her alanda, tam bağımsız mutlu, huzurlu aydınlık günlere ulaşmak için; maddi ve manevi enerjilerimizi, laik cumhuriyetten yana; bir partinin, yerel ve genel seçimlerde başarılı olması iktidar olması için harcamalıyız çünkü; iktidar olmadan hiç kimse hiçbir şey yapmaz!

YORUMLAR

Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz...

Kitap365.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın