Terapi Odası Konuları

Çok Satan

Terapi Odası Konuları

Yorum Ekle (2)

52,15 TL

150 TL üzeri kargo bedava!

Kategori Psikoloji > Başvuru Kitapları
Yayınevi Okuyan Us Yayınları
Yazar Tülay Kök
Barkod 9786059318877
Tedarik Süresi 5 iş günü
- +
SEPETE EKLE

Terapi Odası Konuları

Bir Terapistin Odasında En Çok Konuşulanlar

“Bu hayatta bir tek ölüme çare yoktur.

Onun dışında her zaman bir yol daha vardır.”

Çaresiz hisseden, üst üste yaşadığı sorunlarla çıkmaz bir yola girdiğini düşünen, aynı düzlemde sıkışan ve çareyi yeni şeylerde arayan herkesin bir şekilde kendini bulduğu terapi odalarında neler konuşulur?

İçindeki kocaman boşluğu dolduramayanlar, gitmeye cesaret edemeyenler, çözülemeyen sorunların arasında acı içinde çırpınanlar ve eksik duygusunun peşinde koşanlar ne anlatırlar?

Hayal kırıklıkları biriktiren, hayatı tek boyutlu yatay bir düzlemden ibaret sanan, üçüncü boyutu gözden kaçıran ve başarısız eylemlerinin altında ezilen herkesin kaderi ortak mı?

Herhangi bir nedenle acı çeken sevdiklerinize destek olabilmeniz için ihtiyacınız olan her şeyi anlatan rehber niteliğindeki Psikolojik İlk Yardım kitabının yazarı Psikolog Tülay Kök, bu defa terapi odasının kapılarını açıyor ve can havliyle kendinizi attığınız o odada yaşananları süzerek önerilerde bulunuyor. Terapi Odası Konuları başucunuzdan eksik olmayacak, çıktığınız şifalanma serüveninde size yol arkadaşlığı edecek ve kaybettiğinizi sandığınız umutlarınızı yeniden yeşertecek.

Dil Türkçe
Kâğıt Cinsi 2. Hamur
Cilt Tipi Ciltsiz
Basım Yeri İstanbul
Yayın Tarihi Ekim-2020
Baskı Sayısı 1. Baskı
Sayfa Sayısı 336
Ölçü 13,5x19,5 cm
Editör Meltem Türkeri
  • Tülay Hanım Gönül Tahtımıza Oturdu 💐

    Özlem Bulut - 04.03.2021 00:00

    Artık öğretmen kavramı okullardan ibaret değil,Tülay hanımın sayesinde işini layıkıyla hakkıyla yapan tüm ustalar öğretmendir 👏💐Okunması gerçekten gereken insanın kendine yapacağı en büyük yatırımlardan biridir bu kitap ❤️🦋

  • Kendine en büyük iyilik

    Özlem Bulut - 06.03.2021 01:49

    İnsan etrafıyla kavgalaşırken kendini nasılda hiç göremiyor .Mucize çok uzakta değil ,kendinle göz göze gel biran önce 💐Başarılı bir uzmanın yol tarifi 🗺

Tülay Kök Kitapları

Kitap365.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın

< !--END Criteo Product Tag-- >