Temel Vestibüler Rehabilitasyon

Temel Vestibüler Rehabilitasyon

Yorum Ekle

45,00 TL

100 TL üzeri kargo bedava!

Temel Vestibüler Rehabilitasyon

Bilimsel ve güvenilir kaynaklar oluşturarak kalıcı ve güncel eserler üretmenin, akademisyenlerin en önemli sorumluluklarından ve birincil görevlerinden olduğunu düşünüyorum. Özellikle Türkiye’de Odyoloji Bölümleri’nin hızla açılması sonucu, bu bölümlere bilimsel, güvenilir ve doğru kaynakların üretilmesinde geç kalınmıştır.

Sosyal iletişim alanındaki bütün kolaylıklara ve gelişmelere rağmen, ülkemizde gerek lisans düzeyinde, gerekse de lisans üstü düzeyde akademik çalışmalar yürüten odyolog arkadaşlarımızın Türkçe kaynaklara ulaşma gereksinimi, her zamankinden çok daha fazladır.

Odyoloji ve Fizyoterapi alanında “Vestibüler ve Denge Rehabilitasyonu” üzerinde çalışmalar yürütmek ve hastalarımıza etkili ve kalıcı tedaviler üreterek sunmak, ayrıcalıklı olmak anlamına gelmektedir.

Bilgiye ulaşmanın çok kolay olduğu günümüzde, - ulaşılan bilginin de yanlış ve hatalı olabileceğinin unutulmaması koşuluyla- okuyucunun ilgisini sürekli şekilde çekerek, sıkılmasına fırsat vermeksizin ve bilgi kirliliğine yol açmadan hazırlamaya çalıştığımız bu kitap, yaklaşık beş yıllık yoğun bir emeğin ve değerli asistanlarımız ile gerçekleştirdiğimiz, oldukça özverili ve titiz bir çalışmanın ürünüdür.

Kitabı hazırlamaktaki amaçlarımızdan birisi de vestibüler rehabilitasyona emek veren, bilgi üreten ve özveri ile çalışan dinamik, mesleki etik sahibi ve istekli tüm mezunlara ve öğrencilere yol gösterici olmasıdır.

Az ve öz bilginin kararında nicelikle verilmesini hedeflediğimiz bu kitabımız,
şimdilik beş bölüm olarak hazırlanmıştır. Geri bildirimler ve eleştiriler doğrultusunda güncellenmesi genişletilerek yapılacaktır.

Bu alanda çalışan; meslektaşlarıma, hekimlere, odyologlara ve fizyoterapistlere faydalı olması dileklerimle.

Sevgi ve saygılarımla...

Dil Türkçe
Kâğıt Cinsi 2. Hamur
Cilt Tipi Ciltsiz
Basım Yeri Ankara
Yayın Tarihi Mayıs-2020
Baskı Sayısı 1. Baskı
Sayfa Sayısı 160
Ölçü 16x24 cm
Editör Songül Aksoy
  • Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz...

Zehra Aydoğan Kitapları

Burak Kabiş Kitapları

Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı

Birlikte Bakılan Ürünler

Kitap365.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın