Sporda Performans Ölçümü ve Analitik

Sporda Performans Ölçümü ve Analitik

Yorum Ekle

37,00 TL

125 TL üzeri kargo bedava!

Kategori Kitap > Akademik
Yayınevi Nobel Akademik Yayıncılık
Yazar Lorena Martin
Barkod 9786057895264
Tedarik Süresi 7 iş günü
- +
SEPETE EKLE

Sporda Performans Ölçümü ve Analitik

Sporda Performans Ölçümü ve Analitik kitabı, beş ana spor; Amerikan futbolu, basketbol, beyzbol, futbol ve tenis dallarında, oyuncu performansını ölçmek ve değerlendirmek için analitik modelleri kuran ve kullanan ilk gerçek dünya rehberidir.

Teoriye sıkı sıkıya odaklanan kitapların aksine kitabımız, sportif ölçümleri ve istatistiksel analizleri bir araya getirerek, spor dallarının karşılaştırılmasının yanı sıra oyuncu pozisyonları arasındaki farklılıkların nasıl inceleneceğini göstermektedir. Bu kitap, seçtiğiniz spor dalına yansıtabileceğiniz en modern yaklaşımlara ait araçları size sunmakta, oyuncuları değerlendirerek, sakatlıkları azaltmak, sportif performansı geliştirmek için ölçümlerin nasıl kullanılacağını ve istatistiksel modellerin nasıl uygulanacağını göstermektedir. Bu sayede her bir spor dalının ilkeleri, kuralları, nitelikleri, ölçümleri ve performans sonuçları hakkında derinlemesine bir anlayışın nasıl geliştirileceğini ortaya koymaktadır.

Alanının tek örneği olan kitabımız, gerçek dünyadaki analitik uygulamaları gösterirken; gelecekteki sonuçları öngörmek, bir sporcunun pazar değerini tahmin etmek ve daha bir çok konuda pratik, son teknolojileri içeren bir rehber niteliğindedir.

“Sporda Performans Ölçümü ve Analitik” kitabı, sportif rekabete analitik özen ve güç getirmeyi isteyen öğrenci, akademisyen, analist, taraftar, fizyolojist, antrenör, yönetici ve idareci, kısacası herkes için vazgeçilmez bir kaynak olacaktır.

Dil Türkçe
Kâğıt Cinsi 1. Hamur
Cilt Tipi Ciltsiz
Basım Yeri Ankara
Yayın Tarihi Mart-2019
Baskı Sayısı 1. Baskı
Sayfa Sayısı 288
Orjinal Adı Sports Performance Measurement and Analytics
Ölçü 17x24 cm
Editör Gökhan Çalışkan
Ahmet Korkut Yapıcı
  • Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz...

Lorena Martin Kitapları

Kitap365.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın