SPK Temel Düzey (Lisanslama Sınavlarına Hazırlık) Soru Bankası

SPK Temel Düzey (Lisanslama Sınavlarına Hazırlık) Soru Bankası

Yorum Ekle

%15

47,60 TL 56,00 TL

125 TL üzeri kargo bedava!

SPK Temel Düzey (Lisanslama Sınavlarına Hazırlık) Soru Bankası

Sermaye Piyasası Kurumu tarafından SPK Lisanslama Sınavları, her dönem güncel gelişmeleri de kapsayacak şekilde konuları içermektedir. Teorik olarak konulara hazırlanan sınava girecek adayların en çok ihtiyaç duyduğu konulardan birisi de bol soru çözümü olmaktadır.

Hem sınav pratiğini geliştirmek, hem zaman ayarlamasını konusunda deneyimi artırmak, hem de aynı konuyu farklı bakış açıları ile sorulmuş sorular üzerinden tekrarlayarak hatırlamak, bilgilerin kalıcılığı açısından büyük önem taşımaktadır.

Sermaye Piyasasına ilişkin son 1 yılda çok önemli mevzuat değişiklikleri yapılmıştır. 15 Ekim 2013 tarihine kadar yapılan tüm Sermaye Piyasası Kanunu’na ilişkin Sermaye Piyasası Kurumu'nun düzenleme ve Yönetmelik değişiklikleri dikkate alınıp, yeni soru ilaveleri da yapılarak genişletilen Temel Düzey Soru Bankası kitabı, adayların ihtiyaçları göz önüne alınarak revize edilmiştir.

Bu bakış açısından hareketle Temel Düzey Lisanslama Sınavları kapsamında yer alan 9 ayrı konu için 5’i ayrıntılı çözümlü, 5’i de cevaplı olmak üzere toplam 10 testten oluşan bu kitap genel olarak 2.200 adet soruyu kapsamakta olup, güncel 4. baskısı hazırlanmıştır.

Dil Türkçe
Kâğıt Cinsi 1. Hamur
Cilt Tipi Ciltsiz
Basım Yeri Ankara
Yayın Tarihi 2014
Baskı Sayısı 4. Baskı
Sayfa Sayısı 632
Ölçü 16x23,5 cm
  • Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz...

Şenol Babuşcu Kitapları

Adalet Hazar Kitapları

Kitap365.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın