Şifacı 5

Şifacı 5

Yorum Ekle

%13

20,88 TL 24,00 TL

75 TL üzeri kargo bedava!

Kategori Sağlık > Başvuru Kitapları
Yayınevi Gün Yayıncılık
Yazar Adam McLeod
Barkod 9786054540518
Tedarik Süresi 5 iş günü
- +
SEPETE EKLE
Dil Türkçe
Kâğıt Cinsi 1. Hamur
Cilt Tipi Ciltsiz
Basım Yeri İstanbul
Yayın Tarihi Şubat-2017
Baskı Sayısı 1. Baskı
Sayfa Sayısı 175
Ölçü 16,5x23,5

Şifacı 5

Dünya çapında best-seller “Şifacı” (Dreamhealer) serisinin yazarından…

“Umut” tüm istatistiklerin ötesindedir…

Adam McLeod… İlk kitabını henüz 16 yaşındayken yazan, dünyaca ünlü “Şifacı” serisinin yazarı.

“Bütünleyici Onkoloji” çok geniş bir alanda faaliyet gösteren ve alanın dışındakiler için anlaşılması oldukça zor bir bilim dalıdır. Hastalar sıklıkla, bilgi çeşitliliğinin altında bunalıp neye inanacaklarını şaşırır bir hale gelirler. Bu kitap etkinliği kanıtlanmış “naturopati tedavilerinin” (iyileşmenin doğal yaklaşımlar ve uygulamaları -doğal ilaçlar, diyet, homeopati gibi- ile desteklenmesi prensibine dayalı tedavi yöntemi) varlığını ve bütünleyici kanser tedavisinde nasıl etkin bir şekilde kullanılabileceklerini anlatan çok değerli bir rehber…

İlk dört kitabı yine Gün Yayıncılık tarafından yayımlanan Dr. Adam McLeod, kanser gibi amansız hastalıkları olan umutsuz hastalara, kendi içlerindeki doğal iyileşme güçlerini ortaya çıkararak “şifa verme” yeteneği ile başladığı kariyerini, tıp doktorluğu unvanı ile taçlandırdı. Ardından Naturopat Doktor (Doğal tıp ve tedavi uzmanı) olarak çalışmalarını “bütünleyici kanser tedavisi” (İntegratif Onkoloji) üzerine yoğunlaştırdı. “Moleküler Biyoloji ve Biyokimya” alanlarından onur derecesiyle mezun olan Dr. McLeod, hastaları için bütünleyici kanser protokolleri geliştirmek amacıyla moleküler biyoloji eğitiminden de yararlanmaktadır.

Kanıtlara dayalı başarılı bir planın, hastalara her bakımdan ruhen, bedenen ve duygusal yönden hitap edeceğine yürekten inanmaktadır. Kendisi halen, Kanada Vancouver’da Yaletown Naturopati Kliniği’nde görev yapmaktadır.

Bu kitap yardımıyla kanser hastalığı hakkındaki bilginizi derinleştirin ve kendi sağlığınızın kontrolünü elinize alın!

YORUMLAR

Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz...

Kitap365.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın