Şifa Rehberi / Kuantum İyileşme Kitabı

Şifa Rehberi / Kuantum İyileşme Kitabı

Yorum Ekle

7,20 TL

150 TL üzeri kargo bedava!

Kategori Sağlık > Diğer
Yayınevi Yason Yayıncılık
Yazar Ayhan Aydın
Barkod 9786059869942
Tedarik Süresi 5 iş günü
- +
SEPETE EKLE

Şifa Rehberi / Kuantum İyileşme Kitabı

Pisagor şifa sanatının en kutsal sanat olduğunu söylemiştir. Şifa en kutsal sanatsa, o halde bedenle olduğu kadar ruhla da ilgilenmelidir; çünkü hiçbir varlık en önemli parçası hasta olduğu sürece sağlıklı olamaz.

- Tyana'lı Apolionius

Bu önemli çalışmada Kuantum İyileşme deyince şunu anlıyoruz. Kuantum fiziği esaslarına ve Modern bilime göre iyileşme tıbbi kuralları ile alternative Tıp, yani Şifacılık öğretisini birleştiren bu kitap çeşitli hasta vaklarını ve Hastalıklara ilişkin vücuttaki ruhsal süredurumlara kuantum mekaniğinin modelleriyle yaklaşım sağlayarak, grafiksel detaylı anlatımını kullanarak, okura sağlıklı ve net bir yeni çağın şifacı bilgisini kadim öğretileri kuantum mekaniğiyle harmanlayarak aktarmaktadır.

Buna göre bu çalışmanın amacı zihin-beden-ruh bütünlüğünü sağlamaya deniyor ve mutlu olmanın tek şartının çalışma boyunca bu üçünün birliğinden geçtiğine inanılıyor. Buradaki "iyileşme" den kasıt ise, Zihin-Beden-Ruh koordinasyonu kastedilmiştir, yani tüm bir zihinsel bedensel ve ruhsal çakra alanlarının tam bir şifası konu edilmiştir..

Hastalıklara karşı bağışıklık sisteminin etkileri muhakkak ki, çağımızda artık yadsınamaz bir gerçektir. Fakat ne var ki, buradaki esas amaç, hastalıkları iyileştirmekten ziyade, hasta olmamanın yollarını aramaktır bu esere göre.

(Daha da doğrusu "sağlıklı ol"ma ve "sağlıklı kal"ma halini ve sürekliliğini yakalamak ve bu süreliliği hayat boyu sağlamanın yöntemi araştırılıyor ve analiz ediliyor...)

Buradaki "hastalık" terimi, tıbbi referanstan çok; yokluk, yalnızlık, işsizlik, başarısızlık, mutsuzluk, kendini boşlukta hissetme ve değersizlik gibi duygulara refere edilmektedir. Buna göre, İnsan sadece tıbbi hasta olmaz, fakir bir insan da hastadır, yanlız bir insan da! Kanser nasıl bir hastalıksa; cimrilik, kalabalık, güvensizlik, korku, endişe ve nefret de o oranda hastalıktır...

Dil Türkçe
Kâğıt Cinsi 2. Hamur
Cilt Tipi Ciltsiz
Basım Yeri İstanbul
Yayın Tarihi Nisan-2015
Baskı Sayısı 1. Baskı
Sayfa Sayısı 416
Ölçü 13,5x21 cm
Editör Taşkın Köksal
  • Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz...

Ayhan Aydın Kitapları

Kitap365.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın

< !--END Criteo Product Tag-- >