Ruh Hostesi ile Randevular

Ruh Hostesi ile Randevular

Yorum Ekle

8,80 TL

150 TL üzeri kargo bedava!

Kategori Genel Konular > Eğlence - Mizah
Yayınevi Aras Yayıncılık
Yazar Vartan Paçacı
Barkod 9789757265900
- +
Baskısı yok

Ruh Hostesi ile Randevular

Sarkis Paçacı ve Vartan Paçacı'nın, modern insanın ekonomik, sosyal, kültürel konulardaki sorunlarını zengin bir mizah duygusuyla ele aldığı Ruh Hostesi ile Randevular pek çok farklı kaynaktan beslenerek günümüz toplumunun bir panoromasını çiziyor.

Bu karikatürlerde, dizinin ilk kitabı olan Kalpler Birleşmez Hatıralar'da olduğu gibi, bilim insanları ve sanatçıların, eli silahlı insanların, eski dönemlerdeki yaşantının, etnik grupların, kültürel çatışmaların ve kimlik arayışının modern zamanlarla birlikte değişen algılamada yarattığı ironik yansımaların izi sürülüyor.

Ruh Hostesi ile Randevular, karikatür ve desen sanatının estetik ve entelektüel değerlerinin bütünüyle özgür bırakıldığı tutkulu bir çalışma çalışma sürecinin ürünü. Kitaptaki çizimlerin ana karakterleri, çoğu zaman, yaşam karşısında zayıf düşmüş veya popüler kültürle yoğrulmuş kitlenin yoğun baskısı altında izole bir durumda bulunan bireyler.

Onlar, güçlü kişilikleri ve felsefeleriyle gelişmeleri değerlendirir, insan türünün gezegendeki eylemlerini yorumlarken, eski, yeni, komik, şaşırtıcı, saçma ya da dramatik.

Dil Türkçe
Kâğıt Cinsi 2. Hamur
Cilt Tipi Ciltsiz
Basım Yeri İstanbul
Yayın Tarihi Haziran-2007
Baskı Sayısı 1. Baskı
Sayfa Sayısı 173
Ölçü 12x17 cm
  • Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz...

Vartan Paçacı Kitapları

Kitap365.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın

< !--END Criteo Product Tag-- >