R. T. Erdoğan & G. W. Bush

R. T. Erdoğan & G. W. Bush

Yorum Ekle

%25

8,33 TL 11,11 TL

125 TL üzeri kargo bedava!

Kategori Politika Siyaset > Dünya Siyaseti ve Politikası
Yayınevi Akademi TV. Programcılık
Yazar Hakan Türk
Barkod 9789758208364
- +
Baskısı yok

R. T. Erdoğan & G. W. Bush

Hakan Türk, bu kitabında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile George W. Bush'u çok yönlü ele alarak geçmişlerinden bugüne gelişlerini ve gelecekte neler yapmaya çalışacaklarını işlerken, elindeki belgelerin sağlamlığı bu defa da ortaya çıkıyor. Liderlerin özel hayatına fazla girmeden, Avrupa Birliği ve Büyük Ortadoğu Projesi R. Tayyip Erdoğan'a neler getirip, neleri götüreceği incelenirken Başbakanın dahi bu iki hassas konuda bilmediklerini Hakan Türk, gözler Önüne sermektedir. Bush'a gelince; onun arkasında kimlerin olduğu ve onu kendi çıkarları doğrultusunda nasıl yönlendirdiklerini anlatırken.

Irak'ın ABD için ikinci bir Vietnam olamayacağı çünkü orada yapılanın savaş değil katliam olduğunu bütün dünya gördüğü halde kimse kılını dahi kıpırdatmıyor. ABD, eğer Irak'tan yüzünün
akıyla çıkabilirse sırada hangi devletlerin olduğunu ve birgün sıranın nasıl ve neden Türkiye'ye geleceğini anlatmaktadır. Türkiye'yi kara parayla borç batağına itenlerin arkasında uluslararası güçlerin olduğunu artık on yaşındaki çocuklar dahi bilmektedir. Ülkemizi güçsüz kılmak için her türlü kirli oyunu kimlerin oynadığını okurken tüyleriniz diken diken olacaktır.
(Arka Kapak)

Dil Türkçe
Kâğıt Cinsi 2. Hamur
Cilt Tipi Ciltsiz
Sayfa Sayısı 205
Ölçü 13,5x20 cm
  • Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz...

Hakan Türk Kitapları

Kitap365.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın

< !--END Criteo Product Tag-- >