Profesyonel Patronların Başarı Sırları

Profesyonel Patronların Başarı Sırları

Yorum Ekle

%9

31,85 TL 35,00 TL

100 TL üzeri kargo bedava!

Kategori Ekonomi > Yönetim
Yayınevi Genç Beyin Yayınları
Yazar Abdülkadir Akgündüz
Barkod 9789756588062
- +
Baskısı yok

Profesyonel Patronların Başarı Sırları

“Bu kitap hayatınızı değiştirecek!” üst başlığını taşıyan kitap; vaktin çok az, yapılacak işlerin çok fazla olduğu bir hayatta pratik, huzurlu, başarılı, öz fakat lâyıkıyla yaşamak isteyenlerin tam aradıkları bir kitap...

“İç dinamiklerini harekete geçirmek”, kabiliyetlerinin farkına varmak, kısa ömürde çok ve önemli işler başarmak isteyenlere bu kitap yol gösterici ve bilgilendirici olacaktır.

Fizikî ve ruhî dengesini koruyarak, psikolojik hastalıklara yakalanmadan sosyalleşip zirvelere doğru yol almak isteyenler, bu kitabı elden bırakmayacaklardır.

Hedeflerine, ideallerine ve hatta hayallerine ulaşma gayret ve mücâdelesinde samimî bir arkadaş arayanlara bu kitap gerçek mânâda dost olacaktır.

İster devlet başkanlığı olsun, ister temizlik işçiliği, sahasında daima en mükemmel hizmeti vermek isteyenlere bu kitap temel prensipler sunacaktır.

Günümüz hayatının karmaşasından, stresinden, sıkıntısından, derdinden, bunalımından illallah deme ve dünyaya gelişinden pişmanlık gösterme eşiğindeki çâresizlere bu kitap Hızır gibi yetişecektir.

Sosyal münasebetlerden aile hayatına, mutluluktan başarıya, geniş daireden şahsî hayata kadar her konuda ideali yakalamak isteyenlere, bu kitap sıkıcı olmadan yardım edecektir.

Bu kitabı istifade etme gâyesiyle okuyanlar, ufuklarının genişlediğini; uzun vâdeli ve engin düşünebildiklerini; iş ve özel hayatlarının düzene girdiğini; kendilerini, insanları ve hâdiseleri daha iyi anladıklarını farkedeceklerdir.

Bu kitap, hedefsizi bir hedef tâyin etmeye zorlayacak, tembeli harekete geçirecek, çalışkana hız verecek, bunalımdakini feraha kavuşturacak, başarılıyı liderliğe götürecektir.

Dil Türkçe
Kâğıt Cinsi 2. Hamur
Cilt Tipi Ciltsiz
Basım Yeri TÜRKİYE
Yayın Tarihi Ağustos-2004
Baskı Sayısı 1. Baskı
Sayfa Sayısı 180
Ölçü 13,5x21 cm
  • Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz...

Abdülkadir Akgündüz Kitapları

Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı

Birlikte Bakılan Ürünler

Kitap365.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın