Lovemarks Etkisi

Lovemarks Etkisi

Yorum Ekle

%30

20,74 TL 29,63 TL

125 TL üzeri kargo bedava!

Kategori Ekonomi > Araştırma-İnceleme-Kuram
Yayınevi Hümanist Kitap Yayıncılık
Yazar Kevin Roberts
Çeviren Çiğdem Aksoy Fromm
Barkod 9786056053023
- +
Baskısı yok

Lovemarks Etkisi

Lovemarks: markaların ötesindeki gelecek'in ilk defa yayımlandığı günlerde, markalar aşırı yönetim, kör edici rekabet ve seçenek sayısındaki patlama yüzünden boğulmak üzereydi. Güç; üreticiler, perakendeciler ve tüketiciler arasında el değiştiriyordu ve bunun sonucunda, Roberts'ın Çekim Ekonomisi adını verdiği şey ortaya çıkıyordu.

L ile başlayan sözcüğün iş dünyasının tam ortasına atılmasının yarattığı etki heyecan vericiydi. Tepkiler duygusal anlamda esinlenenlerden başlayıp entelektüel olarak ateşlenenlere kadar uzanıyordu. Tüketiciler ise tepkilerini, sevdikleri ürünler, yerler ve insanlar konusunda hissettikleri enerji ve şevki ortaya dökerek gösterdiler. Roberts'ın sunduğu son çalışma olan Lovemarks Etkisi, Lovemarks'ın yaratmış olduğu yeni ve neşeli sahayı keşfe çıkıyor. Lovemarks Etkisi en ilgi çekici ve bilgelik dolu fikirlerle öyküleri bir araya getiriyor. Kitap, Lovemarks'ın dünyada fark yaratma gücüyle ilgili ve ondan etkilenmiş olan ticaret, bilim ve yaratıcılık dünyalarının önde gelen isimlerinin ayrıntılı yorumlarını sunuyor. Bu kişilerin sesleri bir araya geldiğinde Roberts'ın kitabın özünü oluşturan, "Markanın sahibi tüketicidir," şeklindeki önermesine büyük bir uyumla destek veriyor.

Tüketiciler Lovemarks'ın sunduğu özgürlüğü bir kez keşfettikten sonra, artık daha yaratıcı ve daha ilgili olacak ve tutkuyla bağlanacaklar. Önümüzdeki beş yıl iş hayatının bildiğimiz yüzünü değiştirecek. Lovemarks devrimi başlıyor.

Dil Türkçe
Kâğıt Cinsi Kuşe
Cilt Tipi Ciltsiz
Basım Yeri TÜRKİYE
Yayın Tarihi Aralık-2010
Baskı Sayısı 1. Baskı
Sayfa Sayısı 264
Orjinal Adı The Lovemarks Effect
Ölçü 19,5x23,5 cm
Çeviren Çiğdem Aksoy Fromm
  • Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz...

Kevin Roberts Kitapları

Kitap365.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın

< !--END Criteo Product Tag-- >