Küçük Bir Gezegende Nasıl Büyük Yaşamalı

Küçük Bir Gezegende Nasıl Büyük Yaşamalı

Yorum Ekle

21,30 TL

200 TL üzeri kargo bedava!

Kategori Kitap > Genel Konular
Yayınevi Akaşa Yayınları
Yazar Solara
Barkod 9789756793039
- +
Baskısı yok

Küçük Bir Gezegende Nasıl Büyük Yaşamalı

Bu kitap çok derin ve büyük bir şeyin vuku bulmakta olduğunu bilen, ve Öz Benliğinin benzeri görülmemiş bir değişimini deneyimleyen hepimiz içindir.

Bu kitap realite hakkındadır-yüceliğimizi fiziksel bedenlerimize demirlememiz ve uyanıp Coşkunca Canlı hale gelmemiz hakkındadır!

Bu, Görünmeyen’in keşfedilmemiş alemlerine girmenizi sağlayacak bir rehberdir.

Yeni Bir Dünya doğmaktadır. Bu Daha Büyük Realitenin Giriş Kapısı önümüzde açıktır...

11 Ocak 1992’de, 11:11 denen büyük bir gezegensel aktivasyon gerçekleştirildi. Dünyanın her tarafında yüz bini aşkın insanın katıldığı bu olayın amacı 11:11 Girişini açmaktı. Bu Giriş, iki çok farklı tekamül sarmalı, dualite ve Bir’lik sarmalı arasındaki geçiş-kuşağıdır. 11:11 Töreni sırasında bu iki sarmal üst üste geldiler ve birbirlerine kenetlendiler. 31 Aralık 2011’de tekrar birbirlerinden ayrılıp da 11:11 kapanana dek bu sarmallar böyle üst-üste kalacaklar. Böylece dualiteden mezun olup Bir’liğe yükselmek için önümüzde yirmi yıllık bir dönem vardı. Bu büyük olaydan dünyayı haberdar eden ve binlerce insanı örgütleyerek bu yükseliş kapısının açılmasını sağlayan varlık Solara idi. Solara, bu kitapta bize küçük bir gezegende nasıl Büyük Yaşayabileceğimizi çarpıcı bir dille anlatıyor ve bu geçiş kuşağı boyunca ilerlememezi sağlayacak önemli anahtarları veriyor.

Solara da yeni enerjiden, ve en yüksek düzeydendir. Bir üstat öğretmen olarak, o sizi yıldız bilgisiyle eğitmektedir. Solara’nın verdiği muhteşem mesajları tekrar tekrar okuyun, çünkü onlar asla eksimeyecektir.“

Dil Türkçe
Kâğıt Cinsi 2. Hamur
Cilt Tipi Ciltsiz
Sayfa Sayısı 360
Ölçü 13,5x20 cm
  • Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz...

Solara Kitapları

Kitap365.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın

< !--END Criteo Product Tag-- >