KPSS Ankara Ders Notları

KPSS Ankara Ders Notları

Yorum Ekle

%10

84,60 TL 94,00 TL

125 TL üzeri kargo bedava!

Kategori Sınavlara Hazırlık Kitapları > KPSS Kitapları
Yayınevi Alfa Aktüel Yayınları
Yazar Nazife Kök
Barkod 9789752532304
- +
Baskısı yok

KPSS Ankara Ders Notları

Kitap Hukuk, İktisat, İşletme, Maliye, Muhasebe, Kamu Yönetimi ve Uluslararası İlişkiler bölümlerinden oluşmaktadır.

Bu çalışmanın temel hedefi, KPSS başta olmak üzere ÖSYM tarafından hazırlanan diğer iş sınavları ve ayrıca kurumların kendi açtıkları yazılı sınavlarda siz değerli kamu sınavlarına hazırlanan aday adayı arkadaşlarımıza öz ve sade bir kaynak sunmaktır. Bu bağlamda sınavda başarıların sağlanması için değişen soru sistemlerine karşı güncelliğini korumayı hedefleyen kitabımızdan ve konularda daha ayrıntıya girilmesini gerekli gören adaylarda bu hallerde temel ders kitaplarından faydalanabilirler.

Bu kitap Ankara Üniversitesi ve Gazi Üniversitesinin Hukuk Fakülteleri, Siyasal Bilgiler Fakültesi ve İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin ders notları esas alınarak hazırlanmıştır. Bunlara ek olarak kaynakçada ifade edilen kitaplardan ve internet sitelerinden faydalanılarak ders notları derlenmiştir.

Ders notlarının yanında yer alan küçük kutular içindeki notlar konu içerisindeki önemli yerlere vurgu yapmayı ve konu içerisinde başlık karmaşası yaratmadan, anlatımda bulunmayan konu ile ilintili detay bilgileri sunmayı hedeflemektedir. Bununla birlikte yandaki çıkmış KPSS soruları ile ilgili bilgiler de hem konulardan ne sıklıkla soru sorulduğunu, hem de konunun önemini vurgulamaktadır. Ayrıca konuların yanına konan işaretler konuların önemini belirtmektedir.

Dil Türkçe
Kâğıt Cinsi 1. Hamur
Cilt Tipi Ciltsiz
Sayfa Sayısı 930
Ölçü 13,5x20 cm
  • Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz...

Nazife Kök Kitapları

Kitap365.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın