Kobiler İçin Alternatif Finansman Yöntemleri

Kobiler İçin Alternatif Finansman Yöntemleri

Yorum Ekle

%20

11,20 TL 14,00 TL

100 TL üzeri kargo bedava!

Kategori Ekonomi > Borsa - Finans
Yayınevi Sinemis Yayınları
Yazar Arif Uğur
Barkod 9789758159422
- +
Baskısı yok

Kobiler İçin Alternatif Finansman Yöntemleri

Kobi'ler, tüm dünyada olduğu gibi, Türkiye ekonomisinin de dinamik ve sürükleyici unsurlarından birisidir. Kobi'ler Türkiye'de, işletmelerin sayıca %99,5'ini, kayıtlı istihdamın %61'ini, ülkede katma değerin ise %27'sini oluşturmaktadır. Buna karşın, kredi hacminden aldıkları pay, ekonominin görece iyi durumda olduğu yıllarda dahi %4'ün üzerine çıkamamıştır.

Kobi'ler için diğer ülkelerdekine benzer teşvik ve destekleme sistemleri ülkemizde de uygulamaya konulmuş, fakat halen, Kobi'lerin en önemli sorunu olan finansman sorunu bir çok sebepten dolayı çözülememiştir. Bu sorunun halen devam etmesinin en başta gelen nedenlerinden birisi de Kobi'lerin yararlanabilecekleri finansman olanakları konusunda yeterince bilgi sahibi olmayışlarıdır. Bu kitap Kobi'leri her türlü banka kredisi, teşvik ve yardımlar, leasing, factoring, forfaiting, risk sermayesi ve başka Kobi Borsası olmak üzere sermaye piyasasından yararlanma olanakları ve diğer her türlü finansal konuda bilgilendirmeyi amaçlamaktadır.

Bu kitabın tüm Kobi sahiplerine ve Kobi'lerde çalışan profesyoneller ile konuyla ilgilenen herkese faydalı olması en büyük mutluluk kaynağı olacaktır.

Dil Türkçe
Kâğıt Cinsi 2. Hamur
Cilt Tipi Ciltsiz
Sayfa Sayısı 230
Ölçü 13,5x20 cm
  • Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz...

Arif Uğur Kitapları

Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı

Birlikte Bakılan Ürünler

Kitap365.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın