Kinowa - Kinova’nın Dönüşü Özel Sayı: Çizer Yıldırım Örer

Kinowa - Kinova’nın Dönüşü Özel Sayı: Çizer Yıldırım Örer

Yorum Ekle

%15

39,36 TL 46,30 TL

125 TL üzeri kargo bedava!

Kategori Edebiyat > Çizgi Roman
Yayınevi Aksoy Yayıncılık
Yazar Esse Gesse
Barkod 9789753123457
- +
Baskısı yok

Kinowa - Kinova’nın Dönüşü Özel Sayı: Çizer Yıldırım Örer

1950'de Lavezzolo tarafından yaratılan çizgi-roman kahramanı Kinova'nın, ilk kez bir türk tarafından çizilen özel sayısı...Acılarının izini ömür boyu taşıyacak olan Kinova, gündoğumundan güneş batana kadar atının üzerinde yol aldı. Kabuslarla dolu geceden sonra dostu Marcel Master'ın çiftliğine gitti. On beş yıldır görüşmediği dostu ona bir sürpriz hazırlamıştı. Hep birlikte bir kutlama yapacaklardı... Ama düşmanlarının hazırladığı sürpriz dehşet vericiydi.

Bir anda, ""Beyaz köpeklere ölüm!"" diye bir ses duyuldu ve çiftlikteki herkes katledildi... Çocuk, kadın, genç, yaşlı demeden herkesin kafaderisi yüzüldü... Bir tek kişi canlı kurtulabildi. Kinova ölüm ve yaşam mücadelesi verirken dostu Long Rifle ve oğlu Silver onu bulmak için yola çıktılar. Kinova'nın iyileştirmeye çalışıldığı çiftlikte bazı tuhaflıklar vardı... Kinova hasta yatağından çıkamadığı halde, intikamcı Kinova dağlarda geziyordu. Kimdi bu! Kinova mıydı, yoksa oğlunun bile tanıyamadığı bir başkası mıydı? Kim dosttu, kim düşmandı?..

Kızılderililer ise katliamı gerçekleştirmiş, ama bekledikerini bulamamışlardı. Silahlarına bir türlü kavuşamamış, bir oyunun içine girmişlerdi. Asıl suçlu kimdi? Masum yüzlü ve beklenmeyen caniyi kim bulacaktı? Ölüm döşeğinnde yatan Kinova'nın hazırladığı ilginç sona nasıl gidildi... Sam Boyle, Long Rifle ve Silver'in ortaklaşa hazırladıkları plan gerçekleşebildi mi/Yıllar süren nefretlerin çarpışması... Geçmişten gelen kan, kin ve intikam hırsı... Şaşırtıcı, çarpıcı, heyecanlı... Ve bir Türk çizerin kaleminden yaratılan ilk Kinova!.. Koleksiyonculara özel sayı...

Dil Türkçe
Kâğıt Cinsi 1. Hamur
Cilt Tipi Ciltli
Sayfa Sayısı 1
Ölçü 13,5x20 cm
  • Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz...

Esse Gesse Kitapları

Kitap365.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın

< !--END Criteo Product Tag-- >