Kamulaştırmasız El Atma Davaları

Kargo Bedava

Kamulaştırmasız El Atma Davaları

Yorum Ekle

198,00 TL

Kargo Bedava
Kategori Hukuk > Hukuk Üzerine
Yayınevi Adalet Yayınevi
Yazar Turan Çınar
Barkod 9786257467087
Tedarik Süresi 7 iş günü
- +
SEPETE EKLE

Kamulaştırmasız El Atma Davaları

Erzurum Barosu Avukatlarından Sayın Turan Çınar’ın “Kamulaştırma Davaları ve Kamulaştırmasız El Atma Davaları” ismiyle iki cilt olarak baskıya hazırlanan, başta hukuk çevrelerinin olmak üzere kamuoyunda önemli bir ihtiyacı karşılayacak olan eseri uygulamacıların istifadesine sunulmuştur.

Uzun, titiz ve yorucu bir çalışmanın sonucunda hazırlanan bu eserin birinci baskısı tahminlerin üzerinde yoğun bir talep görmüş, kısa sürede tükenmiş ve yeni baskılarının yapılmasını zorunlu hale getirmiştir. İkinci basımda eser yeniden gözden geçirilmiş, yargısal ve doktriner görüşlere daha çok yer verilmiş, daha hacimli hale getirilmiş ve iki cilt halinde daha küçük boyutla okuyucunun hizmetine sunulmuştur.

4650 sayılı yasa ile getirilen değişiklikler doğrultusunda en son çıkan yeni Yargıtay içtihatları büyük bir titizlikle taranarak kitaplarda yerini almıştır. Bu eser; akademisyenlerin, hakimlerin, avukatların ve konuya ilgi duyanların ihtiyaçlarını büyük oranda karşılayacak niteliktedir.

Eserlerin yalın ve anlaşılır bir dille kaleme alınması; bu alanla ilgili bütün kuruluşların ve şahısların kolayca faydalanmalarına imkan verici niteliktedir.

Dil Türkçe
Kâğıt Cinsi 1. Hamur
Cilt Tipi Ciltsiz
Basım Yeri Ankara
Yayın Tarihi Ağustos-2021
Baskı Sayısı 6. Baskı
Sayfa Sayısı 920
Ölçü 16x23,5 cm
  • Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz...

Turan Çınar Kitapları

Kitap365.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın