Hipnoz

Hipnoz

Yorum Ekle

%35

9,03 TL 13,89 TL

125 TL üzeri kargo bedava!

Kategori Edebiyat > Aksiyon - Macera
Yayınevi İkinci Adam Yayınları
Yazar Serkan Kılıç
Barkod 9786055702120
Tedarik Süresi 5 iş günü
- +
SEPETE EKLE

Hipnoz

Dünyaca ünlü bir psikolog, çocukluğunda annesinin ölümüne şahit olmuş bir şizofren, sürekli arta bir gerilim ve gizem eşliğinde beklenmedik bir son. ''Hipnoz''

Gerçek korkuyla yüzleşme peşine düşmüş, inancı kayıp bencil bir korku yazarı, ona çılgınca aşık, yazar olma peşinde masum bir güzel, bilinmeze açılan bir yolculuk. "Lastlake Kasabası"

Bir hafta içerisinde peş peşe gerçekleşen kötü olaylar zincirinde ne yaptığını, ne yaşadığını çözemeyen bir adam, sırandan bir göl gezisinde başlayıp bir hastane çatısında sonlanacak bir girdap. "Kupa Ası"

Çok sıradan bir iş görüşmesinde baygınlık geçirince, kendini beş yıl sürecek bir sessizlik ve öldürme işinde bulan bir pazarlamacı. "Merhaba"

Karısına çılgınlar gibi âşık, öyle ki ona işkence etmeyi kendisine adet haline getirmiş, iç çatışmaları eşliğinde gerçek dünyayla bir bağ kurmaya çalışan bir psikopat. "Sapkın"

Yaşamının ne zaman ve nasıl sonlanacağını çok genç bir yaşta öğrenmiş ve gizemli bir anısını öleceği son güne kadar saklamış bir adam. "Jack"

Horley Çıkmazı'nda korkunun yeniden can bulmasına tanık olacak 17 kişinin gizemli öyküsü. "Horley Çıkmazı" ve bu yedi öyküde sizi alacakaranlık bir dünyanın eşiğine götürüp, yaşam ve ölüm hattında dolaştıran bir kitap.

Başlamaya hazır mısınız?

Ben bir korku yazarıyım. Gerilim, gizem, fantezi, endişe, kan hepsi korkunun kardeşleridirler ve her biri dolabındaki askılıkta bekliyorlar. Bu kitap için elimi karanlık ve soğuk kapaktan içeri soktum ve sizin için yedi tanesini çıkardım. Nasıl ki her birimizin tek bir ruhu ve bedeni varsa toplumların, kültürlerin, inançlarında bir ruhu ve vücudu var. Çıkardığım bu elbiseleri ait oldukları bedene giydirdim. Aksini yaparak, bu korkuları kesip biçerek bize uydurmaya çalışsaydım, üzerimizde çok çirkin duracaklardı. İleride dolabı açtıkça ve bize uygun korkuları çıkardıkça, onları bedenimizde sergilenmekten çekinmeyeceğimi bilmenizi isterim...

Dil Türkçe
Kâğıt Cinsi 2. Hamur
Cilt Tipi Ciltsiz
Sayfa Sayısı 258
Ölçü 13,5x20 cm
  • Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz...

Serkan Kılıç Kitapları

Kitap365.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın

< !--END Criteo Product Tag-- >