Günerji 2012

Günerji 2012

Yorum Ekle

%35

12,04 TL 18,52 TL

125 TL üzeri kargo bedava!

Kategori Hobi > Astroloji-Fal- Rüya
Yayınevi İkinci Adam Yayınları
Yazar Mehmet Aktürk
Barkod 9786051281667
- +
Baskısı yok

Günerji 2012

Günümüzde artık insanlar günlük hayatın da dışında bir hayat olduğunun farkına her geçen gün biraz daha fazla varıyor. Bu da kaçınılmaz olarak yaşamımıza birçok yeni metodu, uygulamayı, trendi sokuyor. Maalesef sistem kendi şarlatanlarını da yaratıyor ve bir kirlilik oluşuyor. Önemli olan bu dönemde, gerçekten insanların kullanabilecekleri, yaşamlarında artı değerler yaratabilecekleri bilgileri, uygulamaları sunan insanların varlığı. Mehmet Aktürk'ün çalışmasının bu anlamda önemli ve değerli olduğuna inanıyorum. Ay ay, gün gün, zamana ve yaşamlarımıza dair kullanabileceğimiz bizi uyanık tutacak, altı dolu bilgiler, yönlendirmeler bir kitapta toplandı. Şimdi gerisi okura, okurun kitaptakileri yaşamına nasıl alacağına kalmış.

-Aret Vartanyan-Kişisel Dönüşüm Uzmanı - Yazar

Bu kitabın ön sözü benim hayata bakışımdır. Sadece şifreler konusu hiç bilmediğim bir konuydu. Enerjimin daha etkili hâle nasıl gelebileceği kendisinde saklıydı ve bu kitapla onun çözüleceğine inanıyorum. 2012 medya yılı dediğinde acaba demiştim. Bir sanatçı olarak ilk hafta beklediğimin üstünde bir ilgi vardı teşekkürler Mehmet Aktürk.

-Birsen Çakmut Geçikli-Sanatçı - İstanbul Üniversitesi Konservatuarı Öğretim Görevlisi

Konuk olarak katıldığı TV programlarımda en çok e-posta ve sms alan kişiydi Mehmet Aktürk... Gün, ay ve yıldan ibaret bir çırpıda söylediğimiz doğum tarihimizden bize bizi anlatan, kendimiz hakkında altın ipuçları veren bir uzman.

Ben ona kısaca 'Sayıları dile getiren adam' diyorum. Kişinin hayat amacını, yetenek haritasını, zihinsel ve ruhsal yapısını bilimsel bir şekilde tespit ederek ve olumlayarak yorumlayan birinden, şimdi 365 günün hikâyesini okumak çok heyecan verici.

Tıpkı hava durumu gibi aslında... Dışarı çıkmadan önce ne giyeceğinize, nereye nasıl gideceğinize karar vermek gibi bir şey günün enerjisinden (GÜNERJİ) yararlanacak olmak... 2012 yılı boyunca; imza atarken, alışveriş yaparken, tatile çıkarken, bazen nedensiz huzursuz anları anlamaya çalışırken, ya da kendinizi öylesine hayatın akışına bırakırken, ardında saklı sayıların gerçeği bu kitapta sunuluyor Türkiye'nin ilk ve tek Günerji Uzmanı Mehmet Aktürk'ün kaleminden...

-Melda Tunçel-Yaşam Mimarı - TV Programcısı

Sayılar... Her biri kâinatın sırrını içinde barındıran varoluşun şifreleri... Sayıların gizemli dünyasına adım attığınızda, düşüncelerinizin DNA'sını çözmeye başlayacaksınız. Bu kitap, yaşamınızda yerleri her gün değişen domino taşlarının, sizi hangi yeni mucizelere götürdüğünü fark etmenizi sağlayacak. Sevgili Mehmet Aktürk'e, bize "Günerji" sistemini hediye ettiği için sonsuz teşekkürler....

-Mustafa Çay-NLP Uzmanı Yaşam Koçu ve Yazar

Dil Türkçe
Kâğıt Cinsi 2. Hamur
Cilt Tipi Ciltsiz
Sayfa Sayısı 411
Ölçü 13,5x20 cm
  • Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz...

Mehmet Aktürk Kitapları

Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı

Birlikte Bakılan Ürünler

Kitap365.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın