Erişkin Göğüs Cerrahisi

Kargo Bedava

Erişkin Göğüs Cerrahisi

Yorum Ekle

%2

372,40 TL 380,00 TL

Kargo Bedava
Kategori Kitap > Akademik
Yayınevi Nobel Tıp Kitabevi
Yazar David J. Sugarbaker
Çeviren Mustafa Yüksel
Barkod 9789754208009
Tedarik Süresi 5 iş günü
- +
SEPETE EKLE
Dil Türkçe
Kâğıt Cinsi 1. Hamur
Cilt Tipi Ciltsiz
Basım Yeri TÜRKİYE
Yayın Tarihi Ocak-2011
Baskı Sayısı 1. Baskı
Sayfa Sayısı 1233
Ölçü 16x24

Erişkin Göğüs Cerrahisi

Göğüs Cerrahisinin Kavram ve Yöntemlerinin Tamamı Elinizin Altında Bu kapsamlı tek cilt, göğüs cerrahisinde uluslar arası öncülerin perspektiflerinden süzülen, göğüs cerrahisinin bütün klinik bilgilerinin bir toplamıdır.

Kitapta disiplin özünü kavrayan kavram ve işlemlerin hepsini bulacaksınız. Bu özellikler diğer cerrahi kitapları arasında bu kitabı eşsiz kılmaktadır.

En son noninvaziv teknikleri de içerecek şekilde güncellenmiş olan Erişkin Göğüs cerrahisi kitabı, anatomi üzerine temellendirilen mantıklı bir düzen sunar. Her bölümün konuyla ilgili anatomiyi, patofizyolojiyi ve tanısal veya işlemsel seçenekleri özetleyen bir genel bakış kısmı vardır. Kitabın başından sonuna ameliyatlar ve tanısal işlemler derli toplu ve resimlendirilmiş olarak hepsinde vurgulanmıştır. Bu da kitabı göğüs cerrahları kardiyotorasik cerrahlar ve genel cerrahlar için olduğu kadar asistanlar, yan dal asistanları ve sağlık çalışanları için de ideal hale getirmektedir.

Genel Özellikler

Yazarlar Kuzey Amerika’nın göğüs cerrahisi pratiğinin ve eğitim programlarının en büyük merkezlerindendir.

Göğüs cerrahisi’nin tüm alanlardaki bütün cerrahi teknik ve yöntemleri içermesinin yanında çok önemli olan preoperatif hazırlık, evreleme ve postoperatif stratejileri de kapsamaktadır.

Özellikle bu kitap için hazırlanan 600 resim içermektedir.

Cerrahi dışı tedavi bölümleri özel klinik durumların en başarılı şekilde nasıl uygulanacağının altını çizer.

Belirli cerrahi işlemlerle ilgili bilgilendirici özet başlıklar sunulmaktadır. Bunlar sağkalım oranları, endikasyonlar, hasta özellikleri ve teknik veya onkolojik prensipleri içermektedir.

Göğüs cerrahisi ve göğüs hastalıklarının temel ilkelerinin üzerinde duru ve bu yüzden board ve yeniden sertifikasyon sınavları için idealdir.

YORUMLAR

Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz...

Kitap365.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın