Erdoğanname

Erdoğanname

Yorum Ekle

%9

25,28 TL 27,78 TL

100 TL üzeri kargo bedava!

Kategori Edebiyat > Şiir
Yayınevi Erguvan Yayınevi
Yazar Edip Dede Yağmurlu
Barkod 9786059634038
Tedarik Süresi 10 iş günü
- +
SEPETE EKLE

Erdoğanname

Ümmetini 21. Asırda kendine getirip ayağa kaldıran, şan ve şerefinin azizliğini anımsatan, hizmetleri ebediyyen hatırlanacak olan Muhterem Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve kader/hizmet arkadaşlarıyla harmanladı.

İşte bu Erdoğanname, Edip Yağmurlu’nun dört yılda kaleme aldığı yüzlerce şiir arasından seçilerek meydana geldi ve kitaplaştırıldı.

Okur, Erdoğanname’yi okurken, hem onurumuz olan tarihimizle, şanlı tarihi şahsiyetlerimizle tanışacak ve hem de bugünle geçmişimizin yalın bir dille mukayese edilmesi sebebiyle tarih bilincini geliştirecektir.

Erdoğanname, muhterem Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın siyasi hayatını, 2002 yılından itibaren iktidar mücadelesini, bu mücadele döneminde kendisine kader arkadaşlığı yapmış olan dostlarını, yaşanmış ve meydana gelen önemli olayları şiir diliyle hikâyelendirdiği gibi, aynı zamanda binlerce resimler içinden seçilerek oluşturulmuş bir albüm hüviyetini de taşımaktadır.

Zaten Edip Yağmurlu da, Erdoğanname’yi kaleme alma amacını; “son asırda Rabbimin İslam Ümmetini darlık ve zorluktan kurtarması için gönderdiği; hainlere karşı kalkan olup ailesiyle birlikte zalimin karşısında ve mazlumun yanında duran, soyları yüce Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan ve çocukları ve torunları için yazmış bulunuyorum“ diyerek açıklamaktadır.

Evet, Erdoğanname bir nevi yakın ve uzak tarihe Erdoğan’la birlikte resimli bir yolculuktur.

Erdoğanname; Erdoğan ailesinin ve onun hizmetlerine katkı sunmuş kader ve hizmet arkadaşlarının da içinde bulunduğu adeta muhterem Cumhurbaşkanımıza ait tamamen renkli özel resimli bir anı kitabı gibidir.

Dil Türkçe
Kâğıt Cinsi 1. Hamur
Cilt Tipi Ciltsiz
Basım Yeri İstanbul
Yayın Tarihi Şubat-2017
Baskı Sayısı 1. Baskı
Sayfa Sayısı 320
Ölçü 13,5x21 cm
  • Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz...

Edip Dede Yağmurlu Kitapları

Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı

Birlikte Bakılan Ürünler

Kitap365.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın