Eğiten Eğlenceli Faaliyetler

Eğiten Eğlenceli Faaliyetler

Yorum Ekle

44,45 TL

150 TL üzeri kargo bedava!

Kategori Çocuk Kitapları > Bilmece, Bulmaca
Yayınevi Eğiten Kitap
Yazar Elif Çubuk
Barkod 9786055472344
- +
Baskısı yok

Eğiten Eğlenceli Faaliyetler

Çocukların üretken konusu oyundur. Oyun çocuğu hayal gücü, içsel yaşantı ve deneyimleriyle katıldığı yaratıcı etkinliğidir. Çocuk oyun oynarken gerçekliğe aldırış etmeden; soyutlama, benzetme, ilginç oluşumlar ve ilişkiler ortaya koyma gibi yaratıcı eylemlerde bulunur. Bu süreç çocuğun benlik gelişimi ve yaratıcılığı açısından son derece değerlidir.

Eğiten Eğlenceli Faaliyetler çocukların oyun ve eğlence olarak göreceği etkinliklerden oluşturulmuştur. Düşünmeyi uyarıcı, özgün ve farklı özelliklere dikkat çekilerek, çocuğa etkinliklere "kendisi olarak" katılım olanaklarının sunulmasına özen gösterilmiştir.

Çocuğun farklı düşünüş ve algı biçimleri yeni düzenlemeler, tanımlar ve ilişkiler kurgulanmasının fırsatı olarak kullanılmalıdır. Bu yüzden Eğiten Eğlenceli Faaliyetler kitabımız çocuğun yeni ve kendisine ait biçimler yaratmasının, kurgulanmasının yolunu göstermeyi hedeflemektedir. Şablonların boyanması, kesilmesi, yapıştırılması etkinliklerinden çok, yeni biçimler oluşturmanın heyecanını kazandırmayı hedeflenmiştir. Çocuğun biçimi kendisinin tasarladığı, çizdiği, anlattığı, kestiği ve yapıştırdığı etkinlik sayfalarımızda amaç tam da yaratıcılığın desteklenmesidir.

Dil Türkçe
Kâğıt Cinsi Karton
Cilt Tipi Ciltsiz
Sayfa Sayısı 178
Ölçü 13,5x20 cm
  • Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz...

Elif Çubuk Kitapları

Kitap365.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın

< !--END Criteo Product Tag-- >