Do-Re-Mi ile Hayata Tutunmak

Do-Re-Mi ile Hayata Tutunmak

Yorum Ekle

%12

17,60 TL 20,00 TL

75 TL üzeri kargo bedava!

Kategori Kitap > Müzik
Yayınevi Akademisyen Kitabevi
Yazar Cengiz Yakıncı
Barkod 9786059354769
Tedarik Süresi 10 iş günü
- +
SEPETE EKLE
Dil Türkçe
Kâğıt Cinsi 2. Hamur
Cilt Tipi Ciltsiz
Basım Yeri Ankara
Yayın Tarihi Şubat-2017
Baskı Sayısı 1. Baskı
Sayfa Sayısı 192
Ölçü 13,5x21

Do-Re-Mi ile Hayata Tutunmak

Kanser yolculuğunu başarıyla tamamlamada en önemli iki gücün umudunu kaybetmemek ve hayata sıkıca tutunmak ol­duğunu, zaferlerin önce beyinde kazanılabileceğini biliyoruz. Umudumuzu kaybetmeden, inançla ve hayata pozitif bakmayı öğrenerek devam ettirmeliyiz yaşamlarımızı.

Bizler Kan ve Kemik İliği Nakli Derneği olarak hayata her daim umutla bakan gözlerin yaşam ışığını şarkılarla alevlendirmek is­tedik. Do-Re-Mi ile Hayata Tutunmak Şarkı Sözü yarışmasına gönderilen eserleri kitabımızda sizlerle paylaştık. Yapılan değer­lendirme sonrasında dereceye giren eserleri besteledik.

Umarız gönüllerinizde hoş bir seda bırakır.

Ülkemizde ilk kez kanser, kemik iliği ve kök hücre konularının tema olarak seçildiği şarkı sözü yarışmamıza, 15 Aralık 2016 ta­rihi itibarı ile son başvurular kabul edildi. Yarışmamıza 185 katı­lımcı eserlerini gönderdi. Prof. Dr. Fevzi Altuntaş, Selma Adabaş, Prof. Dr. Sevgi Kalayoğlu Beşışık, Prof. Dr. Seçkin Çağırgan, Doç. Dr. Barış Demirci, Prof. Dr. Mehmet Ali Erkurt, Mesude Erşan, Yrd. Doç. Dr. Ahmet Feyzi, Yrd. Doç. Dr. İsmail Hakkı Gerçek, Prof. Dr. Hakan Göker, Öğrt. Gör. Sinan Haşhaş, Doç. Dr. Ünal İmik, Yrd. Doç. Dr. Betül Karagöz, Prof. Dr. İlhami Kiki, Ziyneti Kocabıyık, Prof. Dr. Hakan Özdoğu, Yrd. Doç. Dr. Gökalp Para­sız, Doç. Dr. Emre Tekgündüz, Yrd. Doç. Dr. Ali Korkut Uludağ, Prof. Dr. Filiz Vural, Prof. Dr. Cengiz Yakıncı tarafından oluşturul­muş seçici kurul üyelerimiz ilk üç dereceye giren şarkı sözlerini belirledi. Yapılan değerlendirme sonucunda birinciliği “Yenil­medim” adlı eseriyle Mehmet Ali Özgüven ve “Kır Çiçekleriyiz Biz” eseriyle Celalettin Kurt; ikinciliği “Biz Güneşten Çocuklarız” eseriyle Murat Tapar ve “Sağlıklı Ömürlere” eseriyle Seyfi Şirin; üçüncülüğü

“Gülümse Sen” eseriyle Nilden Uysal ve “Bir Hayat Daha” eseriyle Özlem Aksoy paylaştılar.

Yarışmamızda değerlendirmeleriyle büyük emek harcayan seçici kurul üyelerimize, eserleriyle yarışmamıza katkı sunan tüm katılımcılarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyor; siz kıy­metli okuyucularımızın sağlıklı, huzurlu, mutlu ve kaliteli bir ömür şarkısının kahramanları olmanızı diliyoruz.

YORUMLAR

Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz...

Kitap365.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın