Değişecek İlk Şey Değişim

Değişecek İlk Şey Değişim

Yorum Ekle

%15

7,87 TL 9,26 TL

125 TL üzeri kargo bedava!

Kategori Edebiyat > Deneme
Yayınevi İleri Kitabevi
Yazar Hüsna Ceren
Barkod 9786058723108
- +
Baskısı yok

Değişecek İlk Şey Değişim

Mümin Sekman'ın ''Kendi değişiminizi hafife almayın. Bir insan değişince, etkisinin nerede nerede biteceği bilinemeyecek bir süreç başlar. Belki bir aile değişir, belki bir şehir, belki bir ülke...'' sözünden hareketle bu çalışma, insanlığı ve ülkemizi geliştirmeye adanmış iyi niyet çabasıdır. Haksızlığa uğrayan öğretmen hanımın 21 yıllık mücadelesi kendi kaleminden anlatılıyor. Özellikle evliliğin dondurulma aşamasındaki taktikler ilginç. Yer yer gerilim filmi izliyor gibi olabilir, zaman zamanda beyin fırtınasına tutulabilirsiniz.

Lider özellikli profösörün eşine kurduğu komployla burun burunasınız! Eğer komplo teorileri öğrenmek isterseniz, azimli biri ve de kariyer sevdanız varsa ayrıca iyi kalpliyseniz gelişim için bu kitabı okuyabilirsiniz...

İnsanın hayatta en yakınlarına güvenmesinin örneğin en çarpıcı biçimiyle görüp başkasına güvenmenin hüsranlarını, dirençli bir annenin oğluna kavuşma kararlılığını bulabilirsiniz.

Bir bakıma yalanla dürüstlüğün bir mücadelesi bu kitap, yarım yüzyıllık bir ömrün bilgeliği, deneyimlerimi geleceğe aktarma çabası. aynı zamanda kafes içindeki hayattan kesitler.

Dünyanın, özellikle de ülkemin ilerlemesinde yapıcı eleştiriler ve önerilerin yer aldığı haber diliyle bir çalışma.

Bu kitap beni ben yapmalı, beni insanlığa mal etmeli: "Yaşarken yüreğim kan ağladı, yazarken de kalemimden kan damlamalı" demiştim. Başarıp başaramadığımız sizler karar vereceksiniz.

Dil Türkçe
Kâğıt Cinsi 2. Hamur
Cilt Tipi Ciltsiz
Sayfa Sayısı 458
Ölçü 13,5x20 cm
  • Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz...

Hüsna Ceren Kitapları

Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı

Birlikte Bakılan Ürünler

Kitap365.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın