Çocuğunuzu Tanıyın 0-6 Yaş

Çocuğunuzu Tanıyın 0-6 Yaş

Yorum Ekle

16,50 TL

150 TL üzeri kargo bedava!

Kategori Sağlık > Annelik ve Çocuk Bakımı
Yayınevi Altın Kitaplar
Yazar Kolektif
Barkod 9789752104686
- +
Baskısı yok

Çocuğunuzu Tanıyın 0-6 Yaş

Binbir rengi içinde barındıran hayatımızın belki de en güzel rengi diyebileceğimiz çocuklarımız, kendi içinde de yüzlerce tona sahip. Tüm bu renk cümbüşü içinde onların gerçek tonlarını yakalamak ciddi bir uğraş istiyor.
Çocukların her yaşta sergiledikleri ilerlemeler, değişimler ve sorunlar onları tanıdığımız oranda anlam bulabiliyor.
Çocuğunu tanımak ve buna göre davranış değiştirebilmek her anne ve baba için zorlu bir uğraştır. Sağlıklı, mutlu ve başarılı kuşaklar yetiştirmenin en önemli yolu ise doğru bir eğitimle gerçekleşir. Öyle ki, bu konuda atılmış yanlış bir adım ya da kazara davranışlar çocuğunuzun doğru şekillenmesini engelleyebilir.
Çocuk tıpkı bir resim çalışması gibidir. Resimde kullandığımız renkler, fırça darbeleri, teknik, hammadde ve ressamın ustalığı resmin iyi ya da kötü olmasını sağlar. Sonuç, tüm bu bileşkenin ne kadar yeterli olduğuyla bağlantılıdır.
Çocuğunuzu Tanıyın, hayatımıza kendi renklerini katan ve onu anlamlı kılan çocuklarımızı doğru anlamamız ve eğitebilmemiz için bize rehberlik edecek değerli bir çalışma…
Kitabı hazırlayan uzmanlar Lisa Miller, Deborah Steiner, Lesley Holditch, Susan Reid, Judith Trowell, Londra Tavistock Kliniği’nde çocuk gelişimi konusunda önemli çalışmalar yapmaktadırlar.

Dil Türkçe
Kâğıt Cinsi 1. Hamur
Cilt Tipi Ciltsiz
Sayfa Sayısı 510
Ölçü 13,5x20 cm
  • Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz...

Kolektif Kitapları

Kitap365.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın

< !--END Criteo Product Tag-- >