Çiçekler Karda Da Açar

Çiçekler Karda Da Açar

Yorum Ekle

%35

22,75 TL 35,00 TL

100 TL üzeri kargo bedava!

Kategori Edebiyat > Anı - Mektup - Günlük
Yayınevi Cinius Yayınları
Yazar Ahmet Nabi Kızmaz
Barkod 9786053239949
Tedarik Süresi 5 iş günü
- +
SEPETE EKLE

Çiçekler Karda Da Açar

Bu kitap meydan okumadır. İdeolojinin dar kalıplarına, bir çelik gürz gibi inançlarımızı vurmak amacını taşır. Her zaman gençlik olmuştur; olacaktır. Dün, kanlı kavganın tarafı olan gençler; atölyelerde, hastanelerde, hapishanelerde beraber oldular; dostluklar kurdular. Bu yurtsever Türk aydınları, sağcısı solcusu ile bugün konuşabilmekte, arkadaşlık ve iş ortaklıklarıyla dostluklar yarabilmektedirler.

Kitaptaki olaylar tamamen gerçektir. Savaşımız kişilere değil yanlışa karşıdır. İyiye güzele ve insana doğru koşumuz devam etmektedir.

Osmanlı’nın dağıtılmasından sonra Türk milleti ile birlikte yaşamak ve mücadele etmek için servet ve saadetlerini, ailelerinin en kıymetli fertlerini kaybetmek pahasına Anadolu yaylasına koşanlar; bu koşunun sonunda bir millet oluşturmuşlardır. İki Dünya harbinin bize acı sonuçlar oldu.1968 de masum öğrenci olaylarının 'Halklara özgürlük'' sloganı ile başlayan eylemler zinciri bu gün kardeşliğimizi tehdit ediyor..

Dün olduğu gibi bugün de Anadolu Yaylası’nı bize çok gören, sözde dost devletler, kendi aralarında sınırları kaldırır, bayrakları birleştirirken; bize, farklılıklarımızı kışkırtarak, yeni sınırlar ve yeni bayraklar armağan etme çabasındadırlar.

Hepimizin yanlışları oldu; bu günü, o yanlışlar üzerine inşa etmeyelim. Yeniden büyük bir millet olmanın şavaşını kazanalım.

Dil Türkçe
Kâğıt Cinsi 2. Hamur
Cilt Tipi Ciltsiz
Basım Yeri İstanbul
Yayın Tarihi Mayıs-2017
Baskı Sayısı 1. Baskı
Sayfa Sayısı 535
Ölçü 13x19,5 cm
  • Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz...

Ahmet Nabi Kızmaz Kitapları

Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı

Birlikte Bakılan Ürünler

Kitap365.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın