Ceza Hukuku Genel Hükümlülükler

Ceza Hukuku Genel Hükümlülükler

Yorum Ekle

%2

27,14 TL 27,69 TL

100 TL üzeri kargo bedava!

Kategori Hukuk > Ders Kitapları
Yayınevi Adalet Yayınevi
Yazar Hakan Hakeri
Barkod 9786051461676
- +
Baskısı yok

Ceza Hukuku Genel Hükümlülükler

Kitabın yirminci baskısıyla okuyucuların karşısındayım. Ülkemiz bakımından çok kısa sayılabilecek bir sürede bu kitabın yirminci baskıya ulaşmasından duyduğum memnuniyeti ifade etmek istiyorum. Bu çalışma hiç bir zaman eser olduğunu iddia etmediğim, daha çok öğrenciye hitap eden bir kitap niteliğinde olduğundan, özellikle öğrencilerin büyük ilgisini gördü. Kitabın bu özelliğini de bozmamaya gayret ettim. Bu yönüyle, ülkenin bir çok hukuk fakültesinde meslektaşlarımız tarafından tavsiye edilen veya tavsiye edilmese bile öğrenciler tarafından tercih edilen bir başvuru kitabı haline geldi. Burada ilk teşekkürüm kitabı tavsiye eden meslektaşlarımıza ve ikinci teşekkürüm de kitaba ilgi gösteren öğrencilere.

Son dönemdeki yoğun kanun değişiklikleri kitabın güncellenmesini zorunlu kıldı. Bu nedenle, sene ortasında daha önceleri yaptığımız gibi tıpkı basım yerine yeni bir baskı hazırlamayı uygun gördüm.

Kitabın her baskısında daha da geliştirilmesi için öneri ve eleştirilere ihtiyaç bulunmaktadır. Bu yöndeki her türlü katkıya şimdiden teşekkür ediyorum. Bana olumlu veya olumsuz bütün eleştirilerinizi cezahukuku@gmail. com elektronik posta adresinden iletirseniz sevinirim.
Kitabın, öğrencilere ve ceza hukukuna ilgi duyanlara faydalı olmasını temenni ediyor; Adalet Yayınevi çalışanları başta olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ediyorum.

Dil Türkçe
Kâğıt Cinsi 1. Hamur
Cilt Tipi Ciltsiz
Basım Yeri İstanbul
Yayın Tarihi Mayıs-2017
Baskı Sayısı 1. Baskı
Sayfa Sayısı 780
Ölçü 15,5x23,5 cm
  • Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz...

Hakan Hakeri Kitapları

Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı

Birlikte Bakılan Ürünler

Kitap365.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın