C / C++ Programcının Rehberi

C / C++ Programcının Rehberi

Yorum Ekle

%19

26,25 TL 32,41 TL

100 TL üzeri kargo bedava!

Kategori Bilgisayar > Programlama
Yayınevi Sistem Yayıncılık
Yazar Chris H. Pappas
Barkod 9789753220262
- +
Baskısı yok

C / C++ Programcının Rehberi

Amerika’nın ünlü yayınevi ZIFF-DAVIS Press’in yayınları arasından çıkan ünlü yazarlar Chris H. Pappas ve William H. Murray tarafından yazılan kitap, Binnur Kurt’un editörlüğünde uzman çevirmen Kadir Ertürk tarafından dilimize kazandırıldı.
Bu kitap sayesinde nesneye yönelik programlamanın temellerini ve sınıflarla çalışmayı; verileri, kontrolleri, işaretçileri ve yapıları kullanmak gibi programlama temellerini; C ve C++ uygulamaları oluşturmayı; bu dillerde giriş ve çıkış işlemlerini; Windows 3.x, Windows 95 ve Windows NT ortamları için basit programlardan ileri düzey karmaşık uygulamalara kadar geniş bir yelpazede programlar oluşturmayı öğrenebileceksiniz.
Bu kitap sayesinde hem 16 bit hem de 32 bit programlama temellerini öğrenebilirsiniz. Kitap, hem Microsoft hem de Borland’ın C/C++ derleyicilerinde çalışabilen kodların yazımını anlatarak neredeyse derleyiciler ve platformlar üstü bir nitelik taşıyor. Kitapla birlikte verilen hediye diskette kitapta anlatılan konuları deneyerek öğrenebileceğiniz örnek kodlar ve uygulamalar yer almaktadır.
Bilgisayar programlama dilleri içersinde yıllardır tercih edilen C ve C++ programlama dillerini öğrenmek ve Windows ortamlarında çalışacak profesyonel uygulamalar hazırlamak için bu kitap programcıların ihtiyaç duyacağı her türlü bilgiyi edinebilecekleri tek kaynak kitaptır.
Türkçe’deki en kapsamlı kaynak olmasının yanı sıra “C/C++ Programcının Rehberi” ister amatör, ister profesyonel, C ya da C++ ile çalışan tüm programcıların yararlanabileceği bir rehber olacaktır.

Dil Türkçe
Kâğıt Cinsi 2. Hamur
Cilt Tipi Ciltsiz
Sayfa Sayısı 855
Ölçü 13,5x20 cm
  • Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz...

Chris H. Pappas Kitapları

Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı

Birlikte Bakılan Ürünler

Kitap365.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın