Bir İlkbahar Macerası

Bir İlkbahar Macerası

Yorum Ekle

%25

6,88 TL 9,17 TL

125 TL üzeri kargo bedava!

Kategori Edebiyat > İngiliz Edebiyatı
Yayınevi Hyperion Kitap
Yazar Milly Johnson
Barkod 9786056333996
- +
Baskısı yok

Bir İlkbahar Macerası

Enerjik ve eğlence düşkünü Lou Casserly nasıl dünyanın 'en itaatkâr' eşine dönüştü? En yakın arkadaşı Deble bir zamanlar çılgınca planlar yapan o cesur kızdan eser kalmamıştı. Lou artık, gerek hiçbir şeyden tatmin olmayan annesi gerekse onu aldatan kocası Phil tarafından kullanıldığının farkında olmayan, yalnız ve sürekli olarak eleştirilen bir kadındı.

Sonra bir gün, eline bir sayfası kıvrılmış bir dergi geçti ve hayatını ne ölçüde değiştireceğinden habersiz, evdeki fazlalıklardan kurtulmakla ilgili bir makale okudu. Basit bir ilkbahar temizliği olarak başlayan iş, çok geçmen kontrolden çıktı. Evden attığı her fazlalıkla birlikte, Lou'nun yüreğinin tam merkezindeki o kapalı ve acı dolu yerlere biraz daha fazla ışık ve hava doldu.

O civarda yaşayan Tom Broom adındaki yakışıklı bir adamla tanışınca da onu aldatan kocası Phil'i çok farklı bir gözle görmeye başladı. Ancak, Tom'un yardımıyla bile, acaba enerjik, mutlu ve kendinden emin Lou Winter haline geri dönebilecek miydi? Fazlalıklardan arınmış hayatına karşı duyduğu heyecan, bakalım onu nereye götürecekti?

"İnsanı kaçınılmaz derecede iyi hissettiren bir roman."
-Jane Costello-

"Bu kitaba bir sağlık uyarısı koyulmalı. Ancak bir gününüzü feda edebilecekseniz okuyun. Başımı kitaptan müthiş bir tatmin hissiyle kaldırdım."
-Debby Holt

Dil Türkçe
Kâğıt Cinsi 2. Hamur
Cilt Tipi Ciltsiz
Sayfa Sayısı 418
Ölçü 13,5x20 cm
  • Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz...

Milly Johnson Kitapları

Kitap365.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın