Bir Bakışta Fizyoloji

Bir Bakışta Fizyoloji

Yorum Ekle

%33

79,73 TL 119,00 TL

100 TL üzeri kargo bedava!

Kategori Bilim - Mühendislik > Tıp Bilimleri
Yayınevi İstanbul Tıp Kitabevi
Yazar Jeremy P. T. Ward
Roger W. A. Linden
Çeviren Hande Yapışlar
Barkod 9786057607331
Tedarik Süresi 7 iş günü
- +
SEPETE EKLE

Bir Bakışta Fizyoloji

Fizyoloji ile ilgili bilmeniz gereken herşey……. Bir bakışta!..

Özlü ve basit yaklaşımı ve çok iyi dizayn edilmiş renkli görsel çizimleri ile ile "Bir bakışta” serisi dünya çapında sağlık alanında eğitim gören farklı branşlardaki öğrenciler, stajyer doktorlar ve sağlık profesyonelleri tarafından kullanılmaktadır.
Bölümler içindeki her konu başlığı, açıklayıcı bir metinle desteklenen açık, takip edilmesi kolay diyagramlar içeren 2 sayfayı kapsayacak şekilde basılmıştır.
Geniş bir yelpazedeki konuları kapsayan ve "Bir Bakışta” adında farklı disiplinlerde basılan bu kitaplar, konuların öğretilmesi, öğrenilmesi ve gözden geçirilmesi açısından ideal metinleri ve diyagramları kapsamaktadır. Sadece üniversite eğitimi sırasında değil, sonrasında da kullanılabilecek kitaplardır.


Kapsamlı bir şekilde yeniden gözden geçirilmiş ve güncellenmiş olan bu dördüncü baskı, geniş konuları kısa ve öz bir şekilde anlatan anlatım tekniği ile ile insan fizyolojisini anlamada önemli bir katkı sağlamaktadır.

Bu kısa ve öz anlatımlı kılavuz kitap, hücresel seviyeden kompozit fizyolojik sistemlere kadar karmaşık bilgiyi çekirdek bileşenlerine bölerek anlamayı kolaylaştırır. Bu güncellenmiş baskı hücre sinyali, termoregülasyon, irtifa ve uzay fizyolojisi gibi üç yeni bölümün yanı sıra, tıp, dişçilik, sağlık bilimleri ve biyomedikal öğrencilerine tüm eğitim seviyelerinde yardımcı olacak terimler sözlüğü içermektedir.

Renkli resimleri, akılda kalıcı veri tabloları ve okunması kolay metinleri içeren bu kitap, fizyoloji ile ilgili temel kavramların anlaşılmasına yardımcı olacak özet bir rehber kitap niteliğindedir.

Dil Türkçe
Kâğıt Cinsi Kuşe
Cilt Tipi Ciltsiz
Basım Yeri İstanbul
Yayın Tarihi Mart-2020
Baskı Sayısı 1. Baskı
Sayfa Sayısı 156
Ölçü 21,5x27,5 cm
Çeviren Hande Yapışlar
  • Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz...

Jeremy P. T. Ward Kitapları

Roger W. A. Linden Kitapları

Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı

Birlikte Bakılan Ürünler

Kitap365.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın