Basic Turkish 1 - Turkish for Foreigners

Basic Turkish 1 - Turkish for Foreigners

Yorum Ekle

%35

29,25 TL 45,00 TL

100 TL üzeri kargo bedava!

Kategori Eğitim > Dil Öğrenimi
Yayınevi Cinius Yayınları
Yazar Neslihan Meltem Baltacıoğlu
Barkod 9786053239451
Tedarik Süresi 5 iş günü
- +
SEPETE EKLE

Basic Turkish 1 - Turkish for Foreigners

Bu kitapla Türkçe öğrenmek isteyen yabancıların Türkçe okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerinin geliştirilmesi amaçlanmaktadır. Türk kültürü ve gündelik yaşamı kitabın önemli bir parçasını oluşturmaktadır. Öğrenicilerin selamlaşma ve tanışmayla ilgili günlük dildeki basit ifadeleri anlayabilmeleri; kısa ve basit metinlerdeki ad, sözcük ve ifadeleri kavrayabilmeleri; basit karşılıklı konuşmalara katılabilmeleri; şimdiki zamanda günlük etkinlikleri hakkında konuşabilmeleri ve basit ifadelerle/tümcelerle kendileri hakkında yazabilmeleri amaçlanmaktadır. Bu kitabın içeriği Avrupa Konseyi Dil Politikaları Birimi’nce oluşturulmuş olan Avrupa Dil Portfolyosu’nun A1 düzeyinin ilk yarısına denktir.

Bu kitap yirmi beş yıllık çalışmanın bir ürünü. Bu kitapla yabancılara Türkçe öğrettiğim yirmi beş yılın sonunda anadilimi ve çok severek yaptığım işimi herkesle paylaşmak istedim. İşte bu kitabı yazmamın asıl nedeni bu. Umarım, Türkiye’de ya da dünyanın herhangi bir yerinde Türkçe öğrenenlere ya da öğretenlere bir katkım olur.

This book intends to develop Turkish reading, writing, speaking and listening skills of the foreigners who want to learn Turkish. The Turkish culture and the daily life constitute a major part of the book. It’s aimed for the learners to understand simple expressions in casual language related with salutation and introduction; comprehend the nouns, words and expressions reported in short and simple texts that they are familiar with; become involved in simple conversations, speak about their casual activities in the present tense, and write about themselves with simple expressions/sentences. The content of this book is equivalent to the first half of A1 level of the European Language Portfolio created by the European Council Language Policy Division.

This book is a product of twenty-five years of work. By virtue of this book, I wanted to share with everyone my mother tongue, which I have taught for twenty-five years, and my profession that I enjoyed a lot. That’s the actual reason why I wrote this book. I hope I will contribute to the efforts of those who are learning or teaching Turkish at anywhere in Turkey or in the world.

Dil Türkçe
Kâğıt Cinsi 2. Hamur
Cilt Tipi Ciltsiz
Basım Yeri İstanbul
Yayın Tarihi Şubat-2017
Baskı Sayısı 1. Baskı
Sayfa Sayısı 111
Ölçü 21x29 cm
  • Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz...

Neslihan Meltem Baltacıoğlu Kitapları

Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı

Birlikte Bakılan Ürünler

Kitap365.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın