Babaların Dünyası

Babaların Dünyası

Yorum Ekle

%25

8,33 TL 11,11 TL

125 TL üzeri kargo bedava!

Kategori Politika Siyaset > Derin Siyaset, Komplo Teorileri
Yayınevi Akademi TV. Programcılık
Yazar Hakan Türk
Barkod 9789758208142
- +
Baskısı yok

Babaların Dünyası

Babalar yalnız gezmezler, yanlarında her zaman biri şoför olmak üzere, en az iki - üç kişi dolaşırlar. Genellikle çift silah taşımak isterler. Alacakları ceza ne olurs aolsun, silah taşımaktan geri zurmazlar. Kendi dünyalaırnı yaratıp, onun içinde yaşamayı tercih eden bu insanlar o alemin dışında kendilerini yeterince güvende hissetmezler.

Kendilerini Külhanbeyi, Kabadayı veya çocuklarının babası olarak görenler, uyuşturucu, fuhuş ve benzeri sektörün getirdiği paranın kirli olduğunu ve günün birinde kendilerinden veya aile fertlerinden çıkacağına inanarak girmezler. Girenler olursa da, onlardan uzak durmayı tercih ederler.

12 Eylül 1980'den sonra Türkiye'de birçok şey değişirken yıllardan beri varlığı yetkililerce inkar edilen "Türk Mafyası" da kendini yeniledi. Türkiye hudutlarını aşarak, dünyanın diğer ülkelerinde bulunan uluslar arası suç örgütleriyle bağlantı kurup, birlikte çalışmaya başladılar.

Dünyanın hangi ülkesi olursa olsun suç örgütleri, rahat çalışabilmek için kendilerine o ülkenin değişik kesimlerinden güçlü olan kimselerin yardımına ihtiyaç duyarlar. Fakat bir ülkede ekmek çalana "hırsız" diyerek onları hapse atan, trilyonları göürenler ise serbest bırakılıyorsa, büyük suç örgütleri kendilerini güvende hissederler.
(Arka Kapak)

Dil Türkçe
Kâğıt Cinsi 2. Hamur
Cilt Tipi Ciltsiz
Sayfa Sayısı 207
Ölçü 13,5x20 cm
  • Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz...

Hakan Türk Kitapları

Kitap365.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın

< !--END Criteo Product Tag-- >