Ana Yurttan Masallar

Ana Yurttan Masallar

Yorum Ekle

%30

4,54 TL 6,48 TL

125 TL üzeri kargo bedava!

Kategori Çocuk Kitapları > Masallar
Yayınevi İlgi Kültür Sanat Yayınları
Yazar Kolektif
Barkod 9789944978217
- +
Baskısı yok

Ana Yurttan Masallar

Çocukken dinlenen ve okunan masallar, düşünce gücünün artmasını sağladığı gibi zor durumlarla başa çıkma becerisini de kazandırmaktadır. Düşünce gücü, aynı zamanda hayal gücünün ve mantık sistemlerinin çalışmasına fırsat tanımaktadır. Masal kahramanlarının zorlukların üstesinden gelmek için olaylar ve güçlükler karşısında göstermiş oldukları sabır ,cesaret ve problem çözme yetenekleri çocuklara iyi örnek teşkil etmektedir. Ayrıca masallarda kullanılan dil, kelimeler ve farklı üsluplar, çocukların dil gelişimine olumlu katkıda bulunmaktadır.

Çocuklar masal okurken yada dinlerken konsantrasyon, dikkat problem çözme yeteneklerinin geliştirilmesi ve zenginleştirilmesi, sorulara verilen cevaplar ve taklit etme yeteneği aynı anda desteklenmiş olmaktadır. Bu da çocukların eğitim süreçlerine büyük katkılar sağlamaktadır.

Bu çalışmamızla siz değerli çocuklarımızı hem eğlendirip, keyiflendirmeyi hem de düşündürmeyi amaçladık. Bunların yanında çocukların karakter eğitiminin gelişmesine ve büyüme süreçlerine eşlik etmekten ve aynı zaman da eğitim ve öğretim süreçlerine de olumlu katkılar sağlamaktan dolayı kendimizi mutlu hissetmekteyiz. Kitabın tüm okuyanlarına faydalı olması temennisiyle.

Dil Türkçe
Kâğıt Cinsi 2. Hamur
Cilt Tipi Ciltsiz
Sayfa Sayısı 160
Ölçü 13,5x20 cm
  • Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz...

Kolektif Kitapları

Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı

Birlikte Bakılan Ürünler

Kitap365.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın