Aldatma Oyunları

Aldatma Oyunları

Yorum Ekle

%25

8,33 TL 11,11 TL

125 TL üzeri kargo bedava!

Kategori Genel Konular > Diğer
Yayınevi Akademi TV. Programcılık
Yazar Hakan Türk
Barkod 9789758208715
- +
Baskısı yok

Aldatma Oyunları

HAKANTÜRK, bu 91. kitabında aldatmayı işlerken, bizi çocukluğumuzdan ölümümüze kadar kimlerin ne şekilde aldattığını akıcı bir üslüpla anlatmış. O çok güven duyduğumuz, kendileri için gerektiğinde ölümü dahi göze aldığımız eş - dost ve akrabalar. Gece gündüz demeden çalışarak büyük paralar kazandırdığımız işveren veya onlarla iş yaptığımız şirketlerin bizleri aldatmak ve hakkımızı vermemek için hangi üç kağıtçılıklara başvurduklarını yazar bütün belgeleriyle gözler önüne sermektedir.

En büyük ve en saygın gördüğümüz şirketlerin, gerçekte kendi çıkarları için ne gibi dalavereler yaptıklarını, emek hırsızlığında başarılı olmak için sizleri hangi sözleşmelerle kandırdıklarını göreceksiniz. Sizlerin hakkını vereceklerine etik kuralları bir kenara itmiş olan avukatları kullanarak Türk Ceza Kanunları veya Türk Ticaret Kanunları'nın boşluklarından yararlanıp emek hırsızlığı yaparlarken yüzlerinin dahi kızarmadığını okuyunca şaşıracaksınız.

Bu ve benzeri şirketler veya şahıslar kendi çıkarları için nikahlı eşlerini, hatta annelerini bile satarlar. Bu tür asalaklar sizden istediklerini elde etmek için her türlü davranışı mübah sayıp, sizi kandırana kadar her şeyi vaadederler. İstediklerini aldıktan sonra, ne emeğinizin tam karşılığını alabilirsiniz, ne de bu tür namussuzlara ulaşabilirsiniz.

Bunlar karşısında dik durmak ve hakkımızı almak için mücadele etmek gerekir. Korkularla 60-70 yıl yaşayacağınıza, yiğitçe ve adam gibi 20-30 yıl yaşamak çok daha iyidir...

Dil Türkçe
Kâğıt Cinsi 2. Hamur
Cilt Tipi Ciltsiz
Basım Yeri İstanbul
Yayın Tarihi Aralık-2012
Baskı Sayısı 1. Baskı
Sayfa Sayısı 306
Ölçü 13,5x20 cm
  • Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz...

Hakan Türk Kitapları

Kitap365.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın

< !--END Criteo Product Tag-- >