Aile: Terk Etmemiz Gereken Sevgili

Aile: Terk Etmemiz Gereken Sevgili

Yorum Ekle

11,55 TL

150 TL üzeri kargo bedava!

Kategori Genel Konular > Ebeveyn Kitapları
Yayınevi Epsilon Yayınevi
Yazar Tony Humphreys
Barkod 9789753311359
- +
Baskısı yok

Aile: Terk Etmemiz Gereken Sevgili

Hepimiz birer aileye aitiz. Kimimiz anne babamızla yaşamaya devam ediyoruz, kimimiz tek başına yaşamayı tercih ediyoruz, kimimiz de seçtiğimiz bir eşle yaşamımızı birleştirerek yepyeni bir aile kuruyoruz; ama hepimiz aile ilişkilerini farklı biçimde algılayıp yaşayarak bir aileye ait olmaya devam ediyoruz. Aile kişisel gelişim ve tatminin temelini oluşturma potansiyeline sahiptir. Aileyi sevmek, ona bağımlı olmak demek değildir. Sevgi, ilgi ve bağlılık düzeyini bireylerin hayatlarına müdahale etmeyecek ve kişiliklerine zarar vermeyecek düzeyde tutabilmek, aile içi ilişkilerin en hassas noktasını oluşturur.

Bu kitap, okuyucularına bir yandan aile ilişkilerini en iyi biçimde değerlendirirken, bir yandan da kendi özgürlüklerini, bireyselliklerini ve bağımsızlıklarını korumanın en etkin yollarını anlatmaktadır.

Kitabı okuduğunuzda, ailenizle olan ilişkilerinize yepyeni bir açıdan baktığınızı; çok daha sağlıklı, gerçekten sevgi dolu ilişkilerin egemen olduğu bir aileye sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Dil Türkçe
Kâğıt Cinsi 1. Hamur
Cilt Tipi Ciltsiz
Sayfa Sayısı 251
Ölçü 13,5x20 cm
  • Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz...

Tony Humphreys Kitapları

Kitap365.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın

< !--END Criteo Product Tag-- >