Adım Adım Microsoft Office Professional 2010

Adım Adım Microsoft Office Professional 2010

Yorum Ekle

50,93 TL

150 TL üzeri kargo bedava!

Adım Adım Microsoft Office Professional 2010

Office Professional 2010’u öğrenmenin akıllı yolu
Adım Adım Microsoft Office Professional 2010 Microsoft’un Office 2010 uygulamaları olan Excel, Word, Publisher, PowerPoint, Outlook, Access ve OneNote hakkında pek çok bilgiyi uygulamalı olarak öğreneceğiniz kolay anlaşılır ve kapsamlı bir kılavuzdur. Bu kitapla, Office Professional 2010’u kısa zamanda kavrayıp kullanmaya başlayacaksınız. Kitabın ekinde yer alan CD, alıştırmaları yaparken kullanacağınız hazır uygulama dosyalarını içerirken, kitapta yer alan ekran görüntüleri ise çalışmanızı denetlemenize yardım etmeyi amaçlamaktadır.

Adım Adım Microsoft Office Professional 2010 ile elektronik tablolar oluşturmayı, verilerle hesaplamalar yapıp önemli verileri vurgulamayı; profesyonel nitelikli belgeler ve yayımlar oluşturmayı; etkileyici slayt sunumları yapmayı; e-posta, takvim, kişiler ve görevlerinizi yönetmeyi öğreneceksiniz. Ayrıca kendi veritabanınızı oluşturup yönetecek; metin, video ve video notları oluşturup düzenleyeceksiniz. Adım Adım Microsoft Office Professional 2010 ile yalnızca gerek duyduğunuz dersleri çalışabilir ya da kitabın başından sonuna kadar ilerleyebilirsiniz. İki durumda da gerek duyduğunuz becerileri gereken anda kazanıp uygulayarak, alacağınız eğitimi kendiniz belirlersiniz.
Adım Adım Microsoft Office Professional 2010 tüm yeni özellikleriyle Microsoft Office Professional 2010 programlarını kullanmayı kısa zamanda ve hızla öğretecek bir kaynak kitaptır. Microsoft’un kendini kanıtlamış. Adım Adım öğrenme yöntemiyle, Office Professional 2010’u bir uzman gibi kullanmaya başlayın.

Dil Türkçe
Kâğıt Cinsi 1. Hamur
Cilt Tipi Ciltsiz
Basım Yeri Ankara
Yayın Tarihi 2011
Baskı Sayısı 1. Baskı
Sayfa Sayısı 1031
Ölçü 18,5x23 cm
Çeviren Gökmen Özveri
Serdar Özkaya
Selim Göksu
Demet Çıtır
Neslihan Altunel Varol
Ahmet Alptekin
Editör Selen Yağcı
  • Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz...

Joyce Cox Kitapları

Curtis Frye Kitapları

Kitap365.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın

< !--END Criteo Product Tag-- >