A Bridge To English 1. Kitap

A Bridge To English 1. Kitap

Yorum Ekle

30,40 TL

150 TL üzeri kargo bedava!

Kategori Kitap > Genel Konular
Yayınevi Alfa Yayınları
Yazar Charles Napier
Barkod 9789752975262
- +
Baskısı yok

A Bridge To English 1. Kitap

A Bridge to English özellikle İngilizce öğrenmek isteyen Türk öğrenciler için yazılmış, dört serilik İngilizce kurs kitapları dizisinin ilk kitabıdır. Öğrenciyi tamamen başlangıç düzeyden alarak onlara; şimdiki zaman, geçmiş zaman ve gelecek zamanları tanıtmayı, basit düzeyde İngilizce diyalog kurabilecek beceriyi kazandırmayı ve 2000 civarında günlük kullanımdaki kelimeyi öğretmeyi hedeflemektedir.

Kitapta, İngilizce ve Türkçe’deki benzerlik ve farklılıklar yeri geldikçe kısaca açıklanmış ve özellikle Türk öğrencilerin zorlandıkları konulara dikkat çekilmiştir. Bu kitap yazılırken çağdaş İngilizce’nin kullanarak öğrenilmesi temel alınmıştır.

Kitabın her iki yazarı da ana dilleri İngilizce olan, 30 yılı aşkın İngilizce öğretmenliği birikimine sahip profesyonel eğitmenlerdir. Gerg, Suudi Arabistan ve Japonya’da, Charles ise İsveç, Tunus, Mısır ve Yunanistan’da öğretmenlik yapmışlardır. 1996’tan beri Türkiye’de çalışmakta olan yazarlar aynı zamanda The Language Academy’nin kurucuları arasındadırlar.

Dil İngilizce
Kâğıt Cinsi 1. Hamur
Cilt Tipi Ciltsiz
Sayfa Sayısı 351
Ölçü 13,5x20 cm
  • Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz...

Charles Napier Kitapları

Kitap365.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın

< !--END Criteo Product Tag-- >