Kelebek 3 - Koza

Kelebek 3 - Koza

Yayın Evi
Çıkış Tarihi
: Nisan 2018
Kağıt Tipi
: 3. Hamur 60 gr. Creamy
Sayfa Sayısı
: 464
Kapak Tipi
: 230 gr. Bristol-Mat Selefon
Boyutları
: 13,5 x 21
Barkod
: 9786051734118
Tedarik Süresi
: 1 iş günü
Daha Fazla Bilgi İçin
21,00 TL 35,00 TL-%40
Sepete Ekle
BU ÜRÜNÜ ALANLAR AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLERLE İLGİLENDİLER
Wattpad fenomenleri
İrem Günyer & Gizem Günyer’den
Yıkımın başlangıcında, yok oluşa sürüklenen bir dünya… Geç kalınmış bir isyan… Dost ve düşman birbirine karışırken bütün bunların ortasında kalmış bir avuç genç insan… Kelebek Serisi’nin üçüncü kitabı olan Koza’da, bu kez hiçbir şeyin geri dönüşü yok. Hayatta kalmak için ise tek bir çözüm yolu var: Savaşmak.   “Kim olduğunu senden iyi bilebilecek kimse yoktu. Sen de kim olduğunu bilmiyorsan, aynalarla yüzleşmeliydin. Çünkü en çok kendi mahkemesinden korkar insan.”
Bu savaşı kazanmak istiyorlarsa başka bir şeye dönüşmeliler. Kelebek kozasından çıkıyor. Olimposlular insanlığa acı çektirirken Jane, İnci, Hector, Siri, Tom, Olenka, Leonard, Frederick, Ted… Hepsi en büyük sınavlarını verecekler. Olimpos’un şanlı tanrılarına, akılları, dostlukları, keşfedecekleri yeni güçler ve sevgileriyle karşı çıkacaklar. Bu savaşı kazanmalılar. Yoksa gerçekleşecek kıyamet, kurtaracakları bir dünya bırakmayacak arkasında.

“Bizi kandırdılar, kullandılar, ölüme yolladılar ve bunların hepsini gönüllü olarak yapmamızı sağladılar. Böyle düşününce suçun hangi tarafa ait olduğu konusunda şüpheye düşüyorum.

 

 

BU ÜRÜN HAKKINDA AÇIKLAMA YA DA TEKNİK BİLGİ BULUNMAMAKTADIR


YORUMLAR

BU ÜRÜN HAKKINDA HERHANGİ BİR YORUM BULUNMAMAKTADIR

Yorumlar

YORUMLAR
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR