Karar:İdam

Karar:İdam

Yazar
Çevirmen
: Ezgi Kızmaz Ürgen
Yayın Evi
Çıkış Tarihi
: Mart 2014
Sayfa Sayısı
: 399
Kapak Tipi
: Karton
Boyutları
: 13.5/21.5
Barkod
: 9789944828208
Tedarik Süresi
: 1 iş günü
Daha Fazla Bilgi İçin
13,20 TL 22,00 TL-%40
Sepete Ekle
BU ÜRÜNÜ ALANLAR AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLERLE İLGİLENDİLER
“İdam kulübelerinde pencere yoktur. Bir idam mahkûmuna yemyeşil tepelere son bir kez bakma imkânını sadece  sadist bir mimar sunabilir.”

Eski bir polis olan Douglas Brodie, İkinci Dünya Savaşı’nın sona ermesiyle yurduna geri döner ve  Londra’ya yerleşip gazeteciliğe başlar. Ancak İskoçya’dan aldığı bir çağrıyla her şey değişir: Çocukluk arkadaşı Hugh Donovan hakkında idam kararı verilmiştir.

Savaşta büyük yaralar alan Hugh sakat kalmış, yüzü korkunç şekilde yanmıştır.  Evinden yalnızca yaralarının acısını dindirmek için eroin bulmak üzere çıkmaktadır.  Fakat oturduğu mahalleden bir çocuk tecavüze uğrayıp öldürülmüş halde bulununca herkes ondan şüphelenir.

İşlenen suçun dehşetine rağmen, Brodie kendini eski arkadaşına yardım etmek zorunda hisseder ve Avukat Samantha Campbell’la birlikte çalışarak hakikatin peşine düşer. Ölüme mahkûm edilen talihsiz  İkinci Dünya Savaşı gazisi için zaman tükenirken, kötülerle olan savaş her zamankinden acımasızdır!
“Mutlaka okunması gereken bir roman; Ferris özgün yazım tarzının yanı sıra, İskoçya’ya özgü karanlık bir dünya yaratmayı da başarıyor… polisiye romanlarda heyecan verici ve özgün bir ses olduğunu ispat etmiş bir isim.”
New York Journal of Books

BU ÜRÜN HAKKINDA AÇIKLAMA YA DA TEKNİK BİLGİ BULUNMAMAKTADIR


YORUMLAR

BU ÜRÜN HAKKINDA HERHANGİ BİR YORUM BULUNMAMAKTADIR

Yorumlar

YORUMLAR
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR