• Ana Sayfa
  • Harry Potter Lisanslı Ürünleri ve Kitapları

Harry Potter Lisanslı Ürünleri ve Kitapları

Harry Potter

Tüm dünyada en çok takip edilen serilerden biri olan, J.K. Rowling tarafından yazılan Harry Potter serisinin ilk kitabı Harry Potter ve Felsefe Taşı 26 Haziran 1997 tarihinde yayımlandı. Üzerinden uzun yıllar geçmesine rağmen hala popülerliğini koruyan Harry Potter serisi hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından büyük bir ilgi görmektedir. Yapı Kredi Yayınları tarafından basılan Harry Potter kitapları hem 7 kitaplık özel kutulu setiyle hem de ayrı ayrı olarak satılmaktadır. Ayrıca, Harry Potter ve Felsefe Taşı, Harry Potter ve Sırlar Odası, Harry Potter ve Azkaban Tutsağı, Harry Potter ve Ateş Kadehi kitapların resimli özel baskıları da bulunmaktadır. Harry Potter serisinin dışında aynı evrende geçen Fantastik Canavarlar serisi ise okurları Harry Potter dünyasının büyülü atmosferinde bir yolculuğa çıkarıyor.

Harry Potter Film Serisi

J.K. Rowling tarafından kaleme alınan, toplamda 7 kitaptan oluşan Harry Potter serisinin sinema uyarlaması sekiz fantastik filmden oluşmaktadır. Kitapları kadar filmleri de Harry Potter hayranları tarafından büyük bir ilgiyle takip edilen Harry Potter serisi en çok hasılat yapan üçüncü film serisidir.

Harry Potter Eşyaları ve Lisanslı Ürünler

Harry Potter hayranlarının kitaplığını süsleyecek Diagon Yolu Book Nook, Harry Potter evreninde kullanılan asalar, Harry Potter temalı çanta, yastık, tabela, flama, bardak altlığı ve poster gibi pek çok koleksiyon ürünlerine web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Harry Potter serisi sırayla;

Harry Potter ve Felsefe Taşı (1997)

Harry Potter ve Sırlar Odası (1998)

Harry Potter ve Azkaban Tutsağı (1999)

Harry Potter ve Ateş Kadehi (2000)

Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı (2003)

Harry Potter ve Melez Prens (2005)

Harry Potter ve Ölüm Yadigârları (2007

Kitap365.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın