• %35

Hiç Bitmeyecek Gibi

Çevirmen
: Emel Aran
Yayın Evi
Çıkış Tarihi
: Temmuz 2007
Sayfa Sayısı
: 471
Kapak Tipi
: Karton
Boyutları
: 135-215
Barkod
: 9789944820158
Tedarik Süresi
: 3 iş günü
Daha Fazla Bilgi İçin
16,25
TL
25,00
TL
BU ÜRÜNÜ ALANLAR AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLERLE İLGİLENDİLER
İrlanda´nın en çok satan yazarlarından olan Sheila O´Flanagan, otuz beş yaşında roman yazmaya karar vermeden önce, İrlanda´nın ilk kadın Baş Dealer´ı idi. Bankacılık, döviz işlemleri ve hazine yönetiminde çok başarılı bir kariyeri vardı. İki yüz elli bin adet satan ´Yalnız Bir Kadın´ adlı romanı, İngiltere´den en çok satanlar listesinde iki ay bir numarada kalan Sheila O´Flanagan´ın, Irish Times´da haftada bir yazı yazdığı bir sütunu var.
´Hiç Bitmeyecek Gibi´, ülkemizde de çok sevilen yazarın bütün kitaplarındaki gibi, kendi ayakları üzerinde durmayı öğrenerek hayatla başıran kadınların hikayesi.
Gemma Garvey boşanalı yıllar olmuştu. İşkolik David ile mutsuz evliliğini her şey yolundaymış gibi devam ettirmek yerine, boşanıp iki çocuğunun sorumluluğunu almayı kendisi istemişti. Öyleyse, eski kocasının o kızıl saçlı, incecik sürtlükle evlenmesi onu neden bu denli rahatsız ediyordu?
Orla ise, pek de hayal etmediği ikinci eş pozisyonunda huzursuzdu. Evini pek güzel çekip çeviren; çocuklarını tek başına yetiştirmeyi göze almış; mutfakta harikalar yaratan eski eşle yarışmak, yangın çıkarmadan havuç haşlamayı bile beceremeyen Orla´nın hayatını kabusa mı çevirecekti?

BU ÜRÜN HAKKINDA AÇIKLAMA YA DA TEKNİK BİLGİ BULUNMAMAKTADIR


YORUMLAR

BU ÜRÜN HAKKINDA HERHANGİ BİR YORUM BULUNMAMAKTADIR

Yorumlar

YORUMLAR
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR